Општо прашање:)

Only*ME

Kaлимеро... :/
Член од
2 август 2008
Мислења
249
Поени од реакции
4
Сакам да бидам, риба или може рак, нешто во вода да биде, а зошто баш тоа па незнам сакам многу пространства на вода и одсекогаш сум се воодушевувала што се има на дното:helou:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Баш вчера размислував на ова. Да, сакам повторно да се родам.. и сакам да сум повторно јас со истито друштво и сето то. Само некои работи ќе ги вратев назад и нема да дозволев да се случат:toe:Не дека имам големи грешки направено, ама од тие шо ги напрајв и не си научив никаква лекција сакам никогаш да не се случеја..
 

koleee

Убер Македонче
Член од
6 јули 2008
Мислења
643
Поени од реакции
42
ако треба да се родам уште еднаш ќе се родам пак тука.-Оти кој ќе учи јазик пак :nesum::pos2::pos2::pos2:
 

Marshmallow

◦Kajganaholic◦
Член од
28 март 2009
Мислења
450
Поени од реакции
25
Делфинче..Мирни,слатки,водени животинчиња..ммм:pipi:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Човек јас си знам зошто :).
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
И јас би била истава јас,само би ги поправила сите работи за кои што мислам дека не би требало да ги направам...Е тогаш ќе се смени скоро се од корен и би била сигурно посреќна [не дека сега не сум,ама тогаш уште повеќе :)].
А инаку само за еден ден и јас би сакала да бидам птица.Слобода до кај што сакам,се би гледала од поинаква гледна точка...Толку безгрижно изгледаат...Дефинитивно тоа би сакала да бидам.:toe:
 

.:TINA:.PINK

.:oksimoronka:.
Член од
17 август 2008
Мислења
354
Поени од реакции
16
Definitivno sakam da bidam pak covek, ne e vazno masko ili zensko, no sakam da mozam da citam misli..taka nikogas nikoj ne bi mozel da me izlaze..
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Кога пак би се родил сакам да сум исто како што сум сега.
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Би сакал да бидам истиот јас, со можеби некои промени... како например да не носам 45+ патики, неможам број да најдам од модел кој што сакам :) :toe:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
Да се родам повторно би го избрал истиов пат, истиов живот.
И не сакам да се вратат назад лошите спомени, а да останат само добрите. Не сакам никакви промени. Супер ми е вака. Немам за ништо да се пожалам, а имам толку многу работи за пофалба.

Животот како човек со верба во Бог пред се, со толку неуспеси и успеси... да не ти се посака да бидеш нешто друго.
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Би сакал да бидам феникс .
А реално , би сакал да бидам или Гавран или ајкула.
 
Член од
31 јануари 2009
Мислења
258
Поени од реакции
12
sakam da sum istiot no da znam zasto ziveeme sto sme vsusnost nie =)
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Сакам да сум како форест и К.Роналдо:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom