Општи дискусии околу eRepublik

Статус
Затворена за нови мислења.

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
дајте некој да се борам :) и дај кажете како да барам борби сам досаден ќе ви станам:pos2:
 
А

Ајсшутер

Гостин
дајте некој да се борам :) и дај кажете како да барам борби сам досаден ќе ви станам:pos2:
Гледај сликата подоле кај 1 имаш војни, случувања кои се во твојата држава ако има некои свежи како 22 часа, и слично можеш да се бориш ако не ќе одиш на 2-ка International и таму ги гледаш само првите 5 значи можеш да се бориш само на тие на коишто Турција е сојузник зошто си таму, пример на првата битка таму Latvia attacked Samogitia, Lithuania кликаш на неа после Go To Battlefield и се тепаш, ако на првата листа со 5 нема активна битка одиш More events и бараш некоја.



Ај снајди се сеа и пиши дали си се борел.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Нема проблем, уживај иначе имаме нов играч Hristijan Bozinoski т.е Б о ж и н о на форумов е пишан додадете го како пријател и помагајте ако треба јас му пратив храна за почеток.
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
1.078
Congratulations, you have reached experience level 20 and you have received as a reward 5 Gold. To reach level 21 you need 3000 experience points.

КооооООООооонечно!
 

blackeyed

passive-aggressive...
Член од
6 ноември 2008
Мислења
933
Поени од реакции
2.090
Поздрав до сите е-македонци!:).И јас од вчера почнав со играва па полека ве додавам сите од тука за пријатели,иначе никот ми е blackeyed87 па прифатете ме ако сакате:smir:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Поздрав до сите е-македонци! :D.И јас од вчера почнав со играва па полека ве додавам сите од тука за пријатели,иначе никот ми е blackeyed87 па прифатете ме ако сакате:smir:
Друже силава ти е катастрофа подобро почниси од поново со 50 сила регистрирај се одново, по можност преку линков и почни да играш уште првиот ден се качува 2-3 левел, ќе ти пратам јас храна на овој имаш само 13 сила.
 

blackeyed

passive-aggressive...
Член од
6 ноември 2008
Мислења
933
Поени од реакции
2.090
Друже силава ти е катастрофа подобро почниси од поново со 50 сила регистрирај се одново, по можност преку линков и почни да играш уште првиот ден се качува 2-3 левел, ќе ти пратам јас храна на овој имаш само 13 сила.
ок,али како да го избришам акаунтов?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom