Општи дискусии за ТВ серии

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
13.851
Поени од реакции
29.189
Идев да пишам специјално за Kingdom. Видов некој објавил пред мене.
Супер хорорца. Ептен ми легна прва сезона.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
5.953
Поени од реакции
3.678
Идев да пишам специјално за Kingdom. Видов некој објавил пред мене.
Супер хорорца. Ептен ми легна прва сезона.
втора сезона уште подобра по мене до 3еп сум лудница е серијава и ми се допага нема пимплање по 10еп по сезона.
 

Milanisimus

Gladiator
Член од
12 јули 2009
Мислења
523
Поени од реакции
280
dali nekoj ja prati/gleda "zigosani u reketu"?

ja zavrsiv prva sezona, i dosta interesna prikazna okolu
kosarkata, a povekje okolu sekojdnevniot zivot vo srbija i hrvatska.

kolku so gledam sega se na pola od vtora sezona, ne mozev da najdam info dali kje ima uste.
 
Член од
9 мај 2018
Мислења
848
Поени од реакции
804
Дечки само што ја изгледав YOU, да предложите некоја друга сега? Барем две сезони да има. Мразам да чекам епизоди. 4 Серии ги чекам со нова сезона...
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.395
Поени од реакции
3.028
Дали некој ја гледа Бугарската Sunny Beach?
Автоматски споено мислење:

@Syn Дали си ја гледал?
Дали вреди да се почне?
Бидејќи во неа се едни од подобрите Бг глумци.
 
Член од
25 јули 2017
Мислења
1.271
Поени од реакции
880
Дечки само што ја изгледав YOU, да предложите некоја друга сега? Барем две сезони да има. Мразам да чекам епизоди. 4 Серии ги чекам со нова сезона...
Killing Eve, Sharp Objects, The good place.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
5.953
Поени од реакции
3.678
Devs е одлична сега за сега ја има на HBO GO.
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
1.776
Поени од реакции
1.149
Toj e mracen. Sedi sea pa ti...

Gleda nekoj Philip k. Dicks Electric Dreams, ja ima na Amazon

Ko da falat cfi fi serii u posledno

Izgledav prva ep, solidna tralalajka

@Io Sono Interista
Ја изгледав Електрик Дримс одамна, ама ја гледав во некој туп период кај што не ми се гледаше нешто, и така вртеше во позадина...2-3 епизоди ми се допаднаа, останатите не ги ни памтам..(n)
Дефинитивно фалат квалитетни сај-фај серии.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
13.851
Поени од реакции
29.189
Kingdom втора сезона си гази. Досега до 3-та стасав, топ серија.
 
На врв Bottom