Омилена Мапа

Која мапа ви се допаѓа најмногу?


  • Вкупно гласачи
    422

thekillagorilla

Мортус
Член од
20 февруари 2007
Мислења
610
Поени од реакции
12
Која мапа ви се допаѓа најмногу?Мене лично од сите најмногу ми се допајѓа de_dust4ever
 
Член од
15 февруари 2007
Мислења
238
Поени од реакции
2
de_cpl_mill затоа што бара најмногу ротирања на одбрана (ct side) и е една од најбалансираните мапи ин мај онест опинјон.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.575
Поени од реакции
161
Како ја нема Assault!?!?!?!?!?! Таа ми е омилена! Ама од овие наведениве омилена ми е Инферно! Така омилена ми е. Најтака за пуцање стаза ми е!
 

Micev

ИсКусЕн КанТерЏијА
Член од
28 февруари 2007
Мислења
482
Поени од реакции
0
de_dust2 но додека беше дефек серверот ми стана досадна ја игравме 3 дена цели денови и нормално дека ке стане досадна позз
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Mene inferno mi e omilena mapa...mi trga togas i gazam se!! :D
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.273
Поени од реакции
1.465
dust4ever . Najdobra mapa za AWP
 
J

JohnnyMass

Гостин
Според мене најбоље мапа е inferno (зашто ја нема assault?).Aма исто ми се допаѓа и aztec, само маната и ешо е многу голема и не добра ако играш со кукавици.:icon_bigg:icon_bigg:icon_bigg
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.446
Поени од реакции
89
jas ja mrazam de_dust4ever. samo d2
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
10
Даст2 омилена to e to
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
dust4ever најбоље стаза со мозе да постои у цела кантер. Некако ме привлече и неможам да се оттргнам од неа...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.165
Поени од реакции
103
awp_dust & De_Dust2 друго .. и така и така може и инферно ..
 

USB

Unforgiven
Член од
11 мај 2007
Мислења
241
Поени од реакции
0
Naj dobra e de_inferno a moze da se kaze i de_dust2
 
На врв Bottom