Омилена Мапа

Која мапа ви се допаѓа најмногу?


  • Вкупно гласачи
    422

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
awp_dust i de_dust4ever
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
Najbolji stazi mi se de_dust i de_dust2
 

IsusHristos

Bojan CPU
Член од
1 март 2007
Мислења
256
Поени од реакции
1
de_nuke најомилена и de_italy така така.
 
Член од
10 мај 2007
Мислења
108
Поени од реакции
0
dustyaztec + dust2 + inferno + train + dust2(remejk) ...
 

Rodeo

Thrillseaker
Член од
15 април 2007
Мислења
243
Поени од реакции
36
de_inferno ми е нај топ мапа
 

proxx

The Hardcore!
Член од
1 март 2007
Мислења
226
Поени од реакции
4
мене највеќе ми се свиѓа траин, али и дуст4евер. али вие само едни исти мапи барате на сервер. дуст2 и инферно и толку.. =)

ај поздрав
 
Член од
10 мај 2007
Мислења
108
Поени од реакции
0
nesto u posledno vreme mn. nuke mi se igra & prodigi .. mini dust e jaka a i awp dust .. samo sto ima mnogu peeri so puske so igraa (btw mn. lagira)
trein oK , militia e zakon (samo sto mnogu slabo se igra na kajgana) .. da ne dolzim mnogu tolku od mene . :D
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.476
Поени од реакции
208
Абе зш ја нема ASSAULT како така. Мене таа ми е најдобра
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
199
inferno и dust2
а од нестандардниве(нетурнирски) dust4ever и de_piranesi
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.575
Поени од реакции
161
Mlad_man напиша:
Абе зш ја нема ASSAULT како така. Мене таа ми е најдобра

Зашто assault еднаш неделно се игра по сервериве!
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.273
Поени од реакции
1.465
Mlad_man напиша:
Абе зш ја нема ASSAULT како така. Мене таа ми е најдобра
Зашо не е балансирана мапата
 

SAS

Член од
13 јуни 2007
Мислења
21
Поени од реакции
0
najdobra e de_cbble ama ja nema od izborot gore de_train
 

Crash Override

H4CK1N6 15 N07 4 KR1M3
Член од
14 јуни 2007
Мислења
157
Поени од реакции
0
najdobra mi e nuke epten e bagirana i znam super mesta :) a inace CT inferno, cbble a T dust2, train,
 
На врв Bottom