Омилена Мапа

Која мапа ви се допаѓа најмногу?


  • Вкупно гласачи
    422

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.607
Поени од реакции
5.014
DD2,Aztec а и Inferno може да се речи...ги владеам,напамет ги знам. И DD2006 исто така...
 

Arwen Undómiel

don't quit the chase
Член од
28 јануари 2016
Мислења
183
Поени од реакции
429
de_pyramid_css веќе подолго време, исто така, de_marauder. Ми се допаѓа многу и de_sultan2, така да, тоа се моите топ 3 омилени мапи. Кога има малку играчи на сервер, за зезање одлична е aim_deagle7k.
 
На врв Bottom