Омилена Мапа

Која мапа ви се допаѓа најмногу?


  • Вкупно гласачи
    422

Chejo

Мрзата
Член од
9 февруари 2007
Мислења
320
Поени од реакции
1
de_dust2 е најдпбра.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
34
Поени од реакции
0
de_train najubava staza spored mene :)
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.446
Поени од реакции
89
dust2 e najigrana duri 30% na internet mapite e dust2
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.198
Поени од реакции
6.739
инферно дефинитивно, нај топ мапа е
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
Сите CPL официјални мапи ми се омилени!
De_inferno
De_cpl_mill
De_cpl_fire
De_dust2
De_nuke
De_train
De_aztec

како и да е..асаулт и останатите ЦС мапи се најботовски и само аматери ги играат. Јес да е убаво и забавно понекогаш да ги играме сепак тие се најнебалансирани мапи заради заложниците. МОжеш да штекнеш во собана кај што се заложниците па нека велзат кантерите ..
 

`Jomero

Jomi =)
Член од
26 февруари 2007
Мислења
241
Поени од реакции
8
Mene omilena mi e Cs_Italy ama ja nema nea taka da glasav za de_italy.. i taa e dobra samo so e malce glupavo napravena bidejki ima kacuvajne po kujki i takvi raboti..Prethodno dust_2 mi bese omilena ama so ova sto pagaa serverive nasekoe i taa nonstop vrtese i nekako mi se zdosadi.. :tv:
 

Efro

Happy place,happy place!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
Mene mi e omilena majka ti u krevet hauhuauh

P.S. I de_cbble :)))

[mod]Прва и последна опомена е ова. Уште еднаш да не видам офтопик како првата реченица. Ако се повтори, одиш на бан.
-eдит: баниран.
-kpbKENGUR[/mod]
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
899
de_пекол а.k.а. de_inferno =)
 

Samaramon

¤ ξωટ ¤
Член од
17 декември 2005
Мислења
1.079
Поени од реакции
11
de_dust

mini italy
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
de_inferno, некако има интересна игра. :)
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.392
Поени од реакции
15
де_дуст4евер стварно е ного мокна мапа многу ми се аресе.
 

Micev

ИсКусЕн КанТерЏијА
Член од
28 февруари 2007
Мислења
482
Поени од реакции
0
веке сите ми се додадни .... по цели денови кантер и така . а ако морам да избрам би избрал ацтег и дуст2/2006
 
На врв Bottom