Одбери 3 држави во кои би сакал да одиш?

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
6.194
Поени од реакции
4.931
Антарктик
Гренланд
Сибир
Аљаска
.................. или ..............
Сахара
Калахари
Гоби
Атакама
:giggle:
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
1.863
Поени од реакции
1.014
1. Пакистан
2. САД
3. Централно Африканска Република
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Кирибати (Тихи океан)
Малдиви (Индиски океан)
Зелено'ртски острови (Атлантски океан)

Плус никогаш не сум бил на океан а вака сите 3 сум ги посетил :D
 
На врв Bottom