cleverguy
Поени од реакции
291

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • не прочитав на википедиа дека била одложена премиерата наместо на 31 август ке има премиера на 15 април таму некаде :) бтв некој добар хорор да ми предложиш?
  cleverguy
  cleverguy
  види во филмови-хорор филмови предложив 12 добри хорор филмови што се добри и сум ги гледал
  Г
  Го најде филмот што прашуваш? делува интересно :) коа ке дознаеш кој е, пиши ми.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom