Одбери 3 држави во кои би сакал да одиш?

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Словенија, Германија и Масачусетс (Америка). Да одам таму и по можност да останам во една од нив :).
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.321
Поени од реакции
57.792
Намибија ( во некое племе да вечерам со домородците)
Да не бидеш ти вечерата...

1. Во САД, да видам дали пропаѓа ко што викаат.
2. Чиле
3. Холандија
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
3.674
Поени од реакции
4.205
1Јамајка.
2.Камбоџа
3.Етиопија
Подобро да ме изеде лав него да ме избрца некоја крекајла во Њу Јорк :D
Послем следат:Данска,Швајцарија,Норвешка,Велика Британија.
Панама,Бразил да му ебам мајката на многу места сакам да идам кој неке да шета не заебавајте :D
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Со оглед на тоа што животна желба ми е да шибам Латино-Американки, Мулаткињи, Црнкињи, па и Азијатки... вака би бил списокот ............ Мексико, Колумбија, Венецуела, Бразил, Јамајка, Јужна Африка .......... и може нешто Тајланд, Камбоџа, Виетнам... а Европава, како и САД, Канада, Австралија бљак таму ЈОК ............... арно ама сништата си се само сништа !
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
1Јамајка.
2.Камбоџа
3.Етиопија
Подобро да ме изеде лав него да ме избрца некоја крекајла во Њу Јорк :D
Па поголеми шанси се набрзо после доаѓање во Етиопија да те изеде лав, него ли цел живот да чекаш да те "избрца" некој од Њу Јорк и да не се случи истото :). На нашки кажано, си ја бараш бељата :D
 
F

FARANG

Гостин
Со оглед на тоа што животна желба ми е да шибам Латино-Американки, Мулаткињи, Црнкињи, па и Азијатки... вака би бил списокот ............ Мексико, Колумбија, Венецуела, Бразил, Јамајка, Јужна Африка .......... и може нешто Тајланд, Камбоџа, Виетнам... а Европава, како и САД, Канада, Австралија бљак таму ЈОК ............... арно ама сништата си се само сништа !
Ако ти е за секс тогаш шибај Колумбија (Меделин, градот на големите цицки или Картхина ако сакаш плажа и секс). Мексико е малку опасно а каде што не е е поскапо. Би ти ја препорачал Костарика место Јамајка. Јужна Африка ти е промашај оти таму сида има доста а и не е баш безбедено. Белците живеат во населби чии куќи во Јоханесбург и Кејптаун се оградени со бодликави жици на струја. Ако сакаш добар провод во африка цепај во Кенија. 10е смештај, жени на тон а има и што да се види. Азија ти е хаос, Тајланд, Филипините и Индонезија се топ ;)
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Куба
Бразил
Америка
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Ако ти е за секс тогаш шибај Колумбија (Меделин, градот на големите цицки или Картхина ако сакаш плажа и секс). Мексико е малку опасно а каде што не е е поскапо. Би ти ја препорачал Костарика место Јамајка. Јужна Африка ти е промашај оти таму сида има доста а и не е баш безбедено. Белците живеат во населби чии куќи во Јоханесбург и Кејптаун се оградени со бодликави жици на струја. Ако сакаш добар провод во африка цепај во Кенија. 10е смештај, жени на тон а има и што да се види. Азија ти е хаос, Тајланд, Филипините и Индонезија се топ ;)
Ахха ќе одам тикви ............. зборам за желби, иначе идење таму тешко ............................ б.т.в. што во Јужна Африка има граѓанска војна или ?! зашто со бодликави жици на струја ?! :eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom