Одбери 3 држави во кои би сакал да одиш?

Член од
21 мај 2012
Мислења
188
Поени од реакции
85
1.Macedonia
2.New Zealand
3.British Columbia-Canada
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.141
Поени од реакции
11.771
Како сте ограничиле само на 3 држави. Не можам да одлучам точно кои 3 би биле. Да пишуваше 3 континенти, ќе ви кажам одма, ама држави има над 30, па и повеќе, каде би сакала да отидам. Ако се одлучам, ќе пишам.

Континенти би биле следниве:
1. Јужна Америка
2. Југоисточна Азија
3.Африка
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.591
Поени од реакции
924
I changed my mind:
1.California(Beverly Hills,LA,San Francisko)
2.Sweden
3.Skandinavian peninsula :D
 

Huzzy Gurl

Animal Lover
Член од
14 септември 2008
Мислења
307
Поени од реакции
128
Британија, Нов Зеланд и Мексико.
 
На врв Bottom