Огласи за цимер/ка

Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Абе, се наоѓа нешто на пример, за 60-70 евреи сосе сметки, на некоја не прескапана локација? Не сум се заинтересирвел порано за цени...
Се наоѓа, зависи од населбата и големината на станот и секако бројот на цимери
 

Коловрт

Озимандија
Член од
12 април 2010
Мислења
4.015
Поени од реакции
9.164
Абе, се наоѓа нешто на пример, за 60-70 евреи сосе сметки, на некоја не прескапана локација? Не сум се заинтересирвел порано за цени...
На некоја прескапана локација се наоѓа, да; но сметај дека во близина на факултетите овие ти се минимални цени.

Aу се бараат цимерки и цимери.Овде ќе има еб*ње до мртво.:drk:Секој ден после предавање по една тура.:)
...и така, бесплатниот и непречен пристап до порнографија го испра мозокот на нашата младина... :rolleyes:
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
445
Поени од реакции
341
Накој да бара цимер за стан во Аеродром ?
 
Член од
5 август 2012
Мислења
1
Поени од реакции
1
Ima nekoj so ima najdeno stan vo Skopje a mu falat dve cimerki :) nie sme na ekonomski, pa pozelno e stanot da bide primer vo Centar, kaj zeleznicka i tuka nekade u blizina :) pozdrav
 
Член од
7 август 2012
Мислења
4
Поени од реакции
0
барам цимерка за во Љубљана за Септември 2012 јавете се на овај број 076 995 578.:)
--- надополнето: 7 август 2012 во 20:22 ---
се двоумам меѓу Марибор и Љубљана, не знам стварно каде. Сакам да одам на бизнис/менаџмент/маркетинг нешто така. ги има ли смеровиве и на 2те места?


vo ljubljana ima sekakvi smerovi i mislam deka e poubo tamu. sto planiras ti veke imas dobieno viza studenska ?
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
653
Поени од реакции
434
Се бара еден цимер за стан за четворица. Локација Карпош 1/2, на 100м од Финки. Заинтересирани нека пратат ПП :)
 
Член од
30 октомври 2011
Мислења
16
Поени од реакции
15
Барам цимерка за стан во Мичурин ако има заинтересирани нека пишат
moze 2 ? :)
--- надополнето: 13 август 2012 во 17:26 ---
епа ако ми е коа ја запоставив кајгана :(, само не сакам ограничени луѓе, опуштено и не правам бељи, некој заинтересиран за мене од септември?
more info? :)
 
Член од
15 октомври 2009
Мислења
822
Поени од реакции
290
Јас сум сам, ми треба во Штип екипа... за немам ништо најдено, за стан е лесно за мене, туку цимер/ка ако му треба некој
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.366
Поени од реакции
25.093
Бараме еден цимер за стан за 4ца. Тројца сме веќе уште еден ни фали. Станот е кај Симпо, на Рузвелтова. Ако е некој заинтересиран нека ми пише пп за повеќе информации. :)
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Малце ќе бидам офтопик, ама ако има некоја тема кај што ќе биде посоодветен мојов пост слободно префрлете го таму.

Издавам стан 50 квадрати, наместен со клима и кабелска, позади Рамстор до Државна болница.
Телефон : 072/271-314
 
Член од
7 јуни 2012
Мислења
87
Поени од реакции
52
Јас и уште една другарка бараме една или две цимерки за живеење во Карпош 1. Заинтересираните нека пратат ПП :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom