S
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Видов дека прашуваш за стипендии, мислам дека не можеш да земеш стипендија без неположен предмет. Мора да ти се сите положени и дури после да исфрлиш еден предмет, а за кај нас на економски не сум сигурен дека можеме да исфрлиме еден предмет зашто нема да го исполнуваме условот од 90% во прва година...
    Така да гледај да си го положиш тој што ти останал(математика ваљда) :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom