Огласи за цимер/ка

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
Друштвена и уредна девојка, барам цимерки/стан во Автокоманда.

За повеќе информации, пишете во ПП.
 

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
Значи, да не изгледа манијачки ова е на име на девојка ми оти она не е регистрирана. :)

„Се бара цимерка за потрага за стан во Автокоманда, 2-3 цимерки, 50-60е + сметки. Пишете во ПП ако има некоја заинтересирано, па ќе ви дадам број да се слушнете.
ИТНО !!! “

Тоа е тоа.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
цимери ? станот е во зградите пред Веро, наспроти кафана кај Злате ?
 
Член од
26 август 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Бараме цимер за одма, станот е до Влада, со 4 соби (90м2) во одлична состојба. Кирија е 80 eur + сметки (греење е или парно или струја, чекаме да одлучи Регулаторна :) Па ако има некој заинтересиран, нека пише пп.
 

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
Апдејт:

„Се бара цимерка за во стан во Автокоманда.
Соби: 2 со по еден кревет + кујна + купатило
70 евра по лице

За повеќе инфо: Мила - 078 221 034 “
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
445
Поени од реакции
341
Двајца цимери бараат стан со цимери ... Местоположба: Аеродром, околината на Центар, Стара рампа Кисела Вода ....
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
Барам цимерка за во стан на Ленинова. Станот е прилично голем и добро уреден,има две спални, дневна, кујна, балкон голем и веце нормално :icon_lol:. Моментално сме три девојчоња па ни фали уште една (која ќе биде со мене во соба) :). Киријата е 250 евра, па по човек би дошло 63 евра на месец, што за тој стан на таа локација е прилично добра цена.
 
Член од
28 август 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Барам цимерка за во стан на Ленинова. Станот е прилично голем и добро уреден,има две спални, дневна, кујна, балкон голем и веце нормално :icon_lol:. Моментално сме три девојчоња па ни фали уште една (која ќе биде со мене во соба) :). Киријата е 250 евра, па по човек би дошло 63 евра на месец, што за тој стан на таа локација е прилично добра цена.
ako seushte nemash najdeno cimerka pishi mi vo pp podetalno jas baram cimerki a i lokacijata e super :)
 
Член од
10 јули 2011
Мислења
12
Поени од реакции
11
Кому му треба цимер нека ми пише, имам во план да се селам на 15ти септември, 90% е сигурна работата. Ми одговара Кисела Вода, Центар, Капиштец, и се шо е во близина на центар. тел. бр 070 599 185, за неколку дена ќе имам најсигурни информации.
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.256
Поени од реакции
2.248
и за во студентски се бара цимерки нема што ке ти се падне ? :vozbud::icon_lol:
Зошто да не бе? Од кај знајш што ќе ти се падне. И ја прва година седев со цимер што го најдов тука на форумов.
 
Член од
18 јуни 2012
Мислења
477
Поени од реакции
612
Во која населба се наоѓа Правниот факултет Јустинијан Први?
 
Член од
27 јули 2011
Мислења
3
Поени од реакции
0
Бараме цимер/и/ки. Факултети: финки, електро, градежен, машински, технолошки. Стан уште немаме :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom