Обложување на нет

Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
ти нешто многу си се фатил за процентите изгледа, прво ми реплицираше за депозит/исплата што ги треснав у друг синоним .... сега пак, си се фатил за бонусот :facepalm:

се глеа те мучи нешто .....

п.с. ај некој нека му обајсни пошто мене не ме слуша изглеа :) дека лично иам земено 100% при депозит у бетадриа... може вас ќе ве сфати :D

и да не тролаш пак да ти кажам одма не незнам сега кој бонус го има каде и да било, не сум запознаен, и пошто си се фатил ко слеп за стап за тоа дај некој поупатен нека му каже каде што буноси даваат при депозит, Фала.

Толку од мене за тебе, викаат попаметниот попушта, ти сеа терај си монолог, паси кравите тамо и гласај си за вмро, кај и да е ќе ти дојде памет ....
Неписмен, никаде нема 100% за Македонците. Не знам како да ти објаснам поинаку. Масата на која ми стои мониторот разбра, ти не разбираш, што не носи до интересни заклучоци во врска со тоа кој е поинтелигентен, ти или масата.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.621
Поени од реакции
5.145
Неписмен, никаде нема 100% за Македонците. Не знам како да ти објаснам поинаку. Масата на која ми стои мониторот разбра, ти не разбираш, што не носи до интересни заклучоци во врска со тоа кој е поинтелигентен, ти или масата.
ти си ја вртиш работата како ти одговара ?

- прво, се нафати со процентите за депозит/исплата, а несфаќаш изглеа дека ги кажав со друга намера и намерно ги глорифицирав ( тука се глеа дека масата на која ти стои мониторот испаѓа попаметна од тебе).
-второ, сега си се нафатил ,пак, на процентот на бонус, а веќе по 3 или 4 пат ти кажувам дека јас кога се регистрирав на бетадриа пред 3-4 години земав лично 100 % депозит(кој знае за тогашниот бонус нека потврди пошто се инатиш ко магаре на мост)/ сеа незнам како е.
-трето, не е толку битно кој каков и колкав бонус дава кога поентата ми е дека да се кладиш на странски интернет кладилници вклучително и бонуси и мнооогу поголеми коефициенти е во корист на сите кои го читаат овој форум а имаат намера да се кладат онлајн.
-четврто, ти стварно си изглеа ТООЛКУ многу напатен штом толку гњавиш ко мало дете и ми го тупиш цела вечер за процентите на депозит/исплата/бонуси... што пак ќе ти кажам ѓи кажав у друга смисла (поволност за сите која ја читаат оваа тема) -Обложување на нет.
- петто, ако пак реплицираш и водиш инат кај Иван исцелител правец ќе те носам, ќе собереме сите од форумов ако треба средства за тоа да се отствари, да ти помогнеме .
- шесто, ако вреѓаш не значи дека си у право, туку која ти е културата.
-седмо, деца што читате учете од Ставре како не треба да се однесува нормален човек .
 
Последно уредено:
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Bez nervozi decki - koj saka neka se kladi online koj ne neka se kladi u domasnive kladilnici i sto sega ke ispravame krivi drini.
Da povtorime za online kladenjeto

1. Прво отворeте акаунт во минимум 2 кладилници - мој предлог

BET365

WilliamHill

Овие две мора да ги имате

2.Втора работа – подобро да не подигате директно пари на онлине кладилница од картица. Затоа можете да отворите e-wallet каде што парите од картица (од наша банка) ке ги префрлите на e-wallet а после од таму во онлине кладилница. Исто така после парите можете да ги повлечете од кладилница на e-wallet па после од е-wallet можете да побарате да ви издадат картица на ваше име и да повлекувате од банкомат кај нас во Македонија.Тоа ви го овозможува Neteller
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.063
Поени од реакции
6.674
пошто не може Пинпост заклучете овде темата пошто се лупа празна слама со страници наназад..........
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
кај сите ли е вака , сајт даун или нешто блокед ова она :ban:
 

Attachments

Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Проработи тоа срањето, или ќе бидеме раат уште еден месец?
 
Член од
5 октомври 2010
Мислења
974
Поени од реакции
308
АРСЕНАЛ оди понатаму 7 квота права бомба а не овие на Зајко
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Па мала квота , според мене шансите им се некаде 1у15 .Така да преценети се пак енглезиве.. НАјмногу нерешено вадат таму.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom