Обложување на нет

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
jas nemam ali imam drugari sto imaat probano ... a imas i bonus na prviot deposit preku friend request na 10 eura dobivas 15 bonus .. ako sakas da depositiras i da zemis bonus kazi
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
ima na nekoi strani ali so ne se provereni od mene dali moze so makedonska kartica ..
 
Член од
19 март 2011
Мислења
565
Поени од реакции
256
Сакам да питам коо е најдобра онлајн кладилница што при повлекувањето на пари да не прават проблеми? Едноставно да си фаташ неколку евра и после само да си ги извадаш.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
ima edna wwin.eu ama mora da depositiras preku moneybookers posto nema direkno preku kartica
 
Член од
19 март 2011
Мислења
565
Поени од реакции
256
Планирам да отворам акаунт за на нет да се кладам, а картичката ми трае до 03/12. Дали ке имам некои проблеми кога ке ми истече оваа и ке ја земам новата?
 
Член од
10 јануари 2012
Мислења
16
Поени од реакции
3
Завршив работа , малку со влечкање ама бидна ...
Ако може брат да објасниш како ја заврши работата? Пошто со муабети од стилот: "Брат ми ги прати од Англија" не држи вода.
--- надополнето: 10 јануари 2012 во 17:16 ---
Планирам да отворам акаунт за на нет да се кладам, а картичката ми трае до 03/12. Дали ке имам некои проблеми кога ке ми истече оваа и ке ја земам новата?
Нема да имаш никаков проблем, едноставно можеш да додадеш/менуваш одреден број на крединит/дебитни картички во зависност од колко тоа дозволува онлајн обложувалницата. Пример во Бет365 е дозволени максимум 5 картички.
Но за да нема никаков проблем доволно е податоците регистрирани на онлајн кладилницата да се исти со податоците на кредитнате/дебитнате картички.
--- надополнето: 10 јануари 2012 во 17:31 ---
Сакам да питам коо е најдобра онлајн кладилница што при повлекувањето на пари да не прават проблеми? Едноставно да си фаташ неколку евра и после само да си ги извадаш.
Никоја кладилница не ти прави проблем колку сакаш и кога сакаш си извади, само треба да внимаваш оти некои кладилници зимат процент кога депозираш, или кога си префрлаш парите. Пример BWin земаат 2% при депозирање ако депозираш од кредитна.
 

F i c O

Шампион во домино на 100м
Член од
17 септември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
5
На обавестувањето што треба да го потпишеш стои : од кого ги добиваш парите , и како си ги добил ... Јас пошто не знаев koја е адресата и банката преку која ми ги праќа бет 365 ,ја замолив референтката да ми ја пише адресата од која имам прилив , а на местото како сум ги добил парите запишав подарок ... немаше никаков проблем ги добив парите следниот ден
 
М

Мартин`

Гостин
На 365 неможам да ставам депозит се пишувам таман и ги штиклира како точно но кога внесувам сите податоци на крајот ми вика демек грешка во полињата нешто, еве сега пробав и на bet a home и се си внесувам како што треба и сигурен сум дека има пари на картичката и на крајот ми го дава ова ..

Nažalost vaša uplata nije autorizovana!
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
На 365 неможам да ставам депозит се пишувам таман и ги штиклира како точно но кога внесувам сите податоци на крајот ми вика демек грешка во полињата нешто, еве сега пробав и на bet a home и се си внесувам како што треба и сигурен сум дека има пари на картичката и на крајот ми го дава ова ..

Nažalost vaša uplata nije autorizovana!
Овој проблем и други ми го имаат посочено!
Дали некогаш порано си пробал да се логираш на бет365?
Ако нешто, треба да пробаш преку chat опцијата каде ќе треба да разговараш со оператор од бет365 и тој ќе проба наместо тебе да внесе пари или ќе ти каже каде е проблемот.
Ако има нешто нејасно пиши ПП.
Позз
 
М

Мартин`

Гостин
Овој проблем и други ми го имаат посочено!
Дали некогаш порано си пробал да се логираш на бет365?
Ако нешто, треба да пробаш преку chat опцијата каде ќе треба да разговараш со оператор од бет365 и тој ќе проба наместо тебе да внесе пари или ќе ти каже каде е проблемот.
Ако има нешто нејасно пиши ПП.
Позз
Имам пробано и преку чатот да контактирам со админите, ми рекоа незнаеле каде е проблемот а не можеле да направат депозит и да сум контактирал со банката .. а што има нив да ги прашувам искрено незнам. За пари на акаунтот имам сигурно, а инаку картичката е visa од про кредит банка ..
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Имам пробано и преку чатот да контактирам со админите, ми рекоа незнаеле каде е проблемот а не можеле да направат депозит и да сум контактирал со банката .. а што има нив да ги прашувам искрено незнам. За пари на акаунтот имам сигурно, а инаку картичката е visa од про кредит банка ..
Има проблем со од про кредит картичките, и други ми се имаат пожалено!
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
izvadi visa karticka od nlb tutunska ili od ttk banka .. so niv 100 % ke mozes da uplakas a so ovaa od pro kredit mozes preko moneybookers ... uplakas na moneybookers preku karticka i potoa preku moneybookers na bet365 ili na betathome
 

Kajgana Shop

На врв Bottom