чорбаџија1
Поени од реакции
256

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • друже дај ако сакаш објасни подетално како повлече пари од добет , јас направив 50 евра од бонусот нели тоа е максимум а минимум за вадење е 100 евра , ти ставаше твои 50 евра или .....?
  чорбаџија1
  чорбаџија1
  da jas staviv 50 evra od mene, i koga dojdov do 100 gi povlekov..
  Поздрав пријателе, прочитав дека имаш искуство со dobet.com страна за кладење во живо, ако не ти претставува проблем кажи ми околу бонусот од 10е што го даваат за играње, дали стварно ги даваат парите и во случај на добивка дали ги префрлаат парите на картица? фала однапред.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom