Обложување на нет

Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Брат, картичка се активира со тоа што одиш на банкомат, ја ставаш и ја активираш. Макар јас така знам од досегашни искуства со НЛБ, така да пробај тоа да не е проблемот.
Да до тоа било фала ти, пробав 100 работи на најбитната не ми текна каков морон :ROFLMAO:
 
Член од
16 јануари 2011
Мислења
362
Поени од реакции
127
Ви дава повеќе опции за withdrawal на бет365? Кај мене стои само банк Wire transfer withdrawal и кога ќе пробам да повлечам пари ми дава грешка:
There has been a problem processing your withdrawal. We are unable to process withdrawals to this bank account.
Please provide alternative details, or contact us for assisstance.

Им пишав на супорт и ми вратија:
1655832966212.png

Депозитот ми е направен со Mastercard од NLB и имам кај нив отворено и девизна сметка за да можам да примам пари преку wire transfer.

Има некој начин да ги повлечам париве? Не е некоја огромна сума (околу 100 евра е) и не знам дали вреди да се замарам да отврам нова девизна сметка во друга банка?
 
Член од
12 септември 2022
Мислења
3
Поени од реакции
4
Zdravo na site.
Dali moze da se igra na bet365 so visa karticka ili visa internet karticka od Stopanska Banka i ako moze kolku vreme se ceka za isplata..?I isto me interesira dali treba da se plati nekoj danok posle vo ujp ili samata banka koga kje stignat parite zima nekoj procent?
 
B

BigMac

Гостин
Zdravo na site.
Dali moze da se igra na bet365 so visa karticka ili visa internet karticka od Stopanska Banka i ako moze kolku vreme se ceka za isplata..?I isto me interesira dali treba da se plati nekoj danok posle vo ujp ili samata banka koga kje stignat parite zima nekoj procent?
90% не плаќаат данок на бет365 држава изгледа не гони за тоа,ама не се знае никогаш може некогаш ќе ти тропнат на врата,многу луѓе знам што не плаќаат знам и луѓе што сами идат во ујп и прашуваат си плаќаат .При исплата нема никакво одвивање на сумата колку си повлечеш толку ти стига на сметка.
 
Член од
29 јануари 2022
Мислења
10
Поени од реакции
2
Zdravo na site.
Dali moze da se igra na bet365 so visa karticka ili visa internet karticka od Stopanska Banka i ako moze kolku vreme se ceka za isplata..?I isto me interesira dali treba da se plati nekoj danok posle vo ujp ili samata banka koga kje stignat parite zima nekoj procent?
Možeš da igraš so visa i master,no neznam kako se povlekuvaat pari ,kaj mene mi dava samo bank transfer i toa ne saka
 
Член од
30 декември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
10
Имал некој проблем со 2win да му ги повлече парите од сметка а да не ги регистрира за играње на сметката на 2win ?
 
B

BigMac

Гостин
Редно време е се да иде онлине и СпортЛ , Копачка, МахБет, Моцарт,ЕвроТип како што дадоа за време на кораната 3,4 месеци.
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Е редно е ама ние сме држава на монополи.
 
Член од
28 октомври 2021
Мислења
17
Поени од реакции
7
Имам прашање , како е 2Win моментално , планирам да депозитам , искуства со исплати ?
Дали е безбедно за играње ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom