Обложување на нет

Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.697
Зошто не ми ја признава адресата на Бет365, а ја пишувам истата како што ми е на личната карта? Ај помош некој...
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
kade mozis da se kladis online vo makedonija?
Онлине обложувањто во македонија е забрането со закон.
Али затоа има друзи обложувалници бет365 bet-at-home и многу друзи. Што мора да се кладиш во македонска кладилница ?
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
se kladam jas online na rivalo i bet365, ama sakav da znaam da ne ima nekoja kladilnica makedonska online... porano imase da se kladis od doma na planetwin365 ama poveke nema
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.697
Kako mislis ne ti ja priznava?
Средив, не требало цела адреса, туку само улицата. Ама пак имам проблем, изгледа преку комерцијална банка не може да се клади човек на нет. Ќе морам од тутнска да вадам. :)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.551
Поени од реакции
62.488
Средив, не требало цела адреса, туку само улицата. Ама пак имам проблем, изгледа преку комерцијална банка не може да се клади човек на нет. Ќе морам од тутнска да вадам. :)

Tи кажав уште одма :)
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Средив, не требало цела адреса, туку само улицата. Ама пак имам проблем, изгледа преку комерцијална банка не може да се клади човек на нет. Ќе морам од тутнска да вадам. :)
Јас навистина не разабирам зошто се гњавите со картичките. Отвори Манибукерс, нека ти испрати некој што има пари на неговиот Манибукерс, депонирај и клади се.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.697
Јас навистина не разабирам зошто се гњавите со картичките. Отвори Манибукерс, нека ти испрати некој што има пари на неговиот Манибукерс, депонирај и клади се.
Немам искуство со кладење во живо па затоа одам на начинот што се кладат повеќето мои познаници. А башка и картичката ќе ми треба и за други работи, не само за кладење. :)
Инаку, дај подобјасни малку повеќе за ова Манибукерс.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
И мене ова ме интересира, едноставно си ставаш си ваѓаш од картичката, што е финтата со ова манибукерс
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
Немам искуство со кладење во живо па затоа одам на начинот што се кладат повеќето мои познаници. А башка и картичката ќе ми треба и за други работи, не само за кладење. :)
Инаку, дај подобјасни малку повеќе за ова Манибукерс.
Се иде преку Манибукерс за да немаш проблем при вадење. Банката нема да знае дека си играл игри на среќа и парите ти се чисти. Ќе кажеш тета од Германија ми ги прати и завршена работа.
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.725
Поени од реакции
2.096
Дали некој бонус од онлине кладилниците важат за Македонија ???
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom