Ноќниот живот во Струмица

Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Мислам дека од сите градови во Македонија за Ноќен Живот само во Струмица. . .
Дојдете се надевам дека убаво ке си поминете ... :helou:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Мислам дека од сите градови во Македонија за Ноќен Живот само во Струмица. . .
Дојдете се надевам дека убаво ке си поминете ... :helou:
Зависи на каков нокен живот мислаш. Ако си некој за тешки журки, многу си го згрешил местото. Само на карневалите е мокно.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Мислам дека од сите градови во Македонија за Ноќен Живот само во Струмица. . .
Дојдете се надевам дека убаво ке си поминете ... :helou:
На мене па досади ми тука секој ден се тава па тава, сакам малко да променам, незнам шо толко гa прават кај нас, мош јако е од 15 до 20 год ама после досадува. Сега на вас ви е интересно оти оште не сте ги поминале тии работи ама еден и ти ке викаш е пак ли во селект ке одаме :)
 
V

Viktoranius

Гостин
Ноќен живот Струмица ?

Просек со големо П. Незнам скопјани и другите што толку се запалени по тој Селект, зошто гледај и братучед ми од Скопје нонстоп ми зборува за Селект демек најдобро место во Македонија. Жити мене не заебавајте, има многу покул места низ Македонија од Селект.

Јас како Струмичанец, одкога постои Селект имам влезено само 3 пати. Додуша не сум ни по кафичите јас, немам излезено во струмички кафич од нова година.


П.С Не се палете на постот струмичани не напаѓам, иначе и танчерките во Селект чисти курветини за 1000 денари што дават. Тоа е вистината.
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
515
Поени од реакции
22
Јас си излевам у Струмица, ама незнам за шо толку струмичане дигат галама мислам фалат се, нај добар ноќен живот нема шо ц.ц.ц мислам добар е ноќнио живот ама не до толку как шо викат нај добар. На пример у битола и скопје има ного подобри кафичи и подобар ноќен живот од колку у ср. Ама незнам сега се си е до човеците. На мене човеците у ср не ми се аресат, сите се заковани за масите и гледат околу них кој шо права кој как е облечан и чекат прилика да се сликат па после да се фалат оти биле у селект или у 19-ката, а тии шо се журкат и си поминуват увво тии се 1% често не се од ср. Толку од мене.

п.с Не сакам никој да навредувам, едноставно тва си е мое мислење.:toe:
 
V

Viktoranius

Гостин
. На мене човеците у ср не ми се аресат, сите се заковани за масите и гледат околу них кој шо права кој как е облечан и чекат прилика да се сликат па после да се фалат оти биле у селект или у 19-ката, а тии шо се журкат и си поминуват увво тии се 1% често не се од ср. Толку од мене.
:toe:
Жива вистина, јас затоа и не излегувам во Струмица.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Нема шо да се коментира З А К О Н!:vozbud:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Јас си излевам у Струмица, ама незнам за шо толку струмичане дигат галама мислам фалат се, нај добар ноќен живот нема шо ц.ц.ц мислам добар е ноќнио живот ама не до толку как шо викат нај добар. На пример у битола и скопје има ного подобри кафичи и подобар ноќен живот од колку у ср. Ама незнам сега се си е до човеците. На мене човеците у ср не ми се аресат, сите се заковани за масите и гледат околу них кој шо права кој как е облечан и чекат прилика да се сликат па после да се фалат оти биле у селект или у 19-ката, а тии шо се журкат и си поминуват увво тии се 1% често не се од ср. Толку од мене.

п.с Не сакам никој да навредувам, едноставно тва си е мое мислење.:toe:
Го поддржувам твоето мислење 100%. Цело време тава говорам, ама на кој...
Струмица има најтапа ноќен живот, а за тва е крив народо.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Ноќниот живот, еее абе веќе некако досадно станува, се исто за време на викендот. Сега нешто почнаа Селект и Платинум да носат некој Македонски пејачи преку неделата. Има повеќе места за излегување, ама проблемот е што некако станува досадно.
 
G

Giggles

Гостин
тотално тапа е ....и да...се согласувам...крив е народо за тоа...цело време е оговаране за другите...кој как е облечан..кој шо праа...БЕЗВЕЗААА!!!!!:nesvest:
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Оти бе лошо говорате саа. Вечер Каролина во Платинум а Кристина Арнаудова во Селект. Е шо сакате од тва повеќе! Сфатејте оти кај нас неможе да има техно диџеи и журки затва шо нашио народ не слуша таква музика!
 
V

Viktoranius

Гостин
Оти бе лошо говорате саа. Вечер Каролина во Платинум а Кристина Арнаудова во Селект. Е шо сакате од тва повеќе! Сфатејте оти кај нас неможе да има техно диџеи и журки затва шо нашио народ не слуша таква музика!
И шо саа сите свршиите оти Каролина дојдела, и Кристина Арнаудова.:uvo:


Нема народ шо слуше техно музика ?

Нека донесат еден салам ди џеј, и да видаш как ќе излезат обожаватели на таа музика, и как ќе ве преплават вас обичните фолкери.

Јас додуша не сум слушател баш на техно музика, повеќе сум по националистичките песни и старо македонско па за тва не ни излевам у Струмица оти нигде не ми го пружат тва задоволство, али вреде барем еднч да се проба да се донесе таков вид на музика во Струмица.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom