Ноќниот живот во Струмица

Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
E ke pocne de ke vidame dali ke pocne...daj Boze taka da se sluci ama ne se slucuva. I po moznost eden preubav podium da ima:))
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Е ак се сите тка ного кее јако нели? :uvo: Доста е 1 клуб/кафич/место посветено на денс па да вииш мош првата/втората недела нема да има ного народ, ама после ке почне да се збире.
Баш ќе има ного народ првите денови/недели... Ќе има народ шо стварно обожава електронска музика ама ќе има и такви како шо Скопјани убаво ги викат - Копачи. Турбо, поп, не ти знам шо народ...

Сношти за шо си ојдех од Селект у 2 саато, да не ќе слушам пропалици од музичари, како Ламбето.. шо вика, вии пеејте на мене ми е малце фатен гласо.. па шо к*р си ојдел да пееш ак си болен, и така не си посалам од другите пропалици на македонската музичка сцена.:uvo:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Баш ќе има ного народ првите денови/недели... Ќе има народ шо стварно обожава електронска музика ама ќе има и такви како шо Скопјани убаво ги викат - Копачи. Турбо, поп, не ти знам шо народ...

Сношти за шо си ојдех од Селект у 2 саато, да не ќе слушам пропалици од музичари, како Ламбето.. шо вика, вии пеејте на мене ми е малце фатен гласо.. па шо к*р си ојдел да пееш ак си болен, и така не си посалам од другите пропалици на македонската музичка сцена.:uvo:
Eheeee uste kolko ke si odas tolko rano hehehehehhehhehe jas zatva ne ni odam tolko cesto.Mos na Vlatko od Moral ke se prosetam utre ne zaradi muzikata ami radi covekov deka go sakam mnogu:)))
Drug nekoj da spodeli so se slucuvase na Lambeto???
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Pak li pochnaa so gluposti,samo nosat peachi i peachki i pak nema fajde,eh sho grad imaame a sho od nego ostana?
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.529
Поени од реакции
33.723
Аман бе се вее тај мабето.
Дома слушајте каква сакате музика, низ кафичето ке слушате таква музика шо ги привлекува цуцлите.
Та за них излевате.. :)

Културно ли се пише тука или и таа струмичка тема? :kesa:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Za cuclite treba bebeshka muzika a posle muzikata trebaneshto da cicnat :pusk:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Денеска (недела 21:09.08) : СЕЛЕКТ СТРУМИЦА ..

Влатко Илиевски - МОРАЛ ... ке биде јако и лудо верувајте :) :music3::music3:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Slucuva se be kak ne se slucuva taman rabota: znaci slucuva se sekojdnevnata ista shema na kafe u 19kata ili Extreme a poretko i Mafkata;celo leto dotepaa se nosejki pejace i pejacki i narodo e zasitan veke i takaaaaa
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
ke ima...u select na Tose orkestarot i so znam Dani ak ne sum greska i nekoi voditeli tamu....za sreka nema da sum tuka wuuuuuuuuuuuuuuu
 

ninanajna

Ice Girl
Член од
15 август 2008
Мислења
209
Поени од реакции
12
Ќе има некој танчерка утре изгледа Мила:pos2::pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ццц, аман беее само фалш роба носат, нека донесат нешто вонсериски.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom