Ноќниот живот во Струмица

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.965
За да донесат нешто вонсериски треба и да платат вонсериски. :pos:
Иначе не е лоша Дани бе, има добри песни. :)
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Ццц, аман беее само фалш роба носат, нека донесат нешто вонсериски.
Е тоа бе друже, и јас чекам тоа. Овие се досадни веќе секоја недела Дуле и Коки, Дани, Врчак... мислам през ку*ов веќе.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Neka ja donesat Suzana Gavazova i da vides so ke bide,veni ke secae eeeeejjjjj!!! :tapp:
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Neka ja donesat Suzana Gavazova i da vides so ke bide,veni ke secae eeeeejjjjj!!! :tapp:
Хахаха, супер кажано еј...Оно и јас сакам да донесат некој друг а не се тие па тие, ама ајде де, не им се дава парички.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Еми така де... кој сакате вии да ви го донесат Тиесто? :nesvest:
A koo ke go donesat Tiesto tva ke bide so da ti raspravam,kolku od maldinaat razbirat od muzika,neli glees kolku kpuci setat niz grado,sreka so saa ima pomoderni papuciinace oste ke setaa us pinci :pos2::pos2:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
A jas sakam da ima barem ako ne drugo SPECIAL NIGHTS......ednas trance utre techno u nedela house ponedelnik Rock itn itn
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
NE be covek se e navika....Nogo ubavo se sekavam deka Select na vremeto ko go otvorija nemase ni M od Makedonska muzika...posle pocnaaa. E togaj narodo kak e odil pak ke ode isto i za drugite kafice.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
NE be covek se e navika....Nogo ubavo se sekavam deka Select na vremeto ko go otvorija nemase ni M od Makedonska muzika...posle pocnaaa. E togaj narodo kak e odil pak ke ode isto i za drugite kafice.
Tam e malce do gazdite problemo,M'na edno vreme pustase muzika kak om so sakase a saa gazdite mu diktirat i on eden dek ke puste i Case Lomim Ruke Mi Krvave,mora za tva so gazdata mu dava pari i to.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom