Нова ГОДИНА - леле шо ќе облечам?

Статус
Затворена за нови мислења.

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
абе, изглеа сите ќе се дотераат,а? немам поим што ќе носам, ама дефинитивно нема ништо да купувам специјално за денот...и ме мрзи и да се расположувам само тогаш:toe:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Н
Плус, сегде покачени цени зашто приметиле дека повеќето навалуваат тогаш да купуваат.
Огромна грешка. Баш има навала заради екстремно намалените цени. Новогодишен попуст, римембр?
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Огромна грешка. Баш има навала заради екстремно намалените цени. Новогодишен попуст, римембр?
Vo Makedonija na mnogu malku mesta ima vistinski popusti.Popusti kako sto treba da ima, ima samo vo Teranova,Caliope i sl.A vo obicnite butici voopsto ne znat so e to vistinski popust i gi pokacuvaat cenite bas za Nova godina.

Jas baram i uste ne mozam da najdam sto ke nosam..imam uste samo nekolku dena :(
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
... јас не планирам да се облакам за нова година, само ќе се соблакам.:wink:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Ааа ќе славам во Битола.. Ладно ќе биде.. Еским ќе се праам :pos2:
Шала на страна..
Појше се замарам за тоа нови шминки што ќе ми купи мајка ми него за облеката :pos2: Ипак денес ќе идам и по облека и по све остало.. План неам ама баш никаков.. Не ми е многу замислата - ОБЛЕКА за Нова Година, појше ми е како - Еј конечно шопинг
Како и да е.. Неам нешто у план.. ЌЕ ВИДИМЕ..
Ај ако најдам нешо добро денес.. Ќе пишам што е :pipi:
 

STARTER

Firestarter
Член од
31 август 2007
Мислења
935
Поени од реакции
246
Леле стварно не знам шо ќе облечам, сите веќе си купија, изгледа само јас како шутрак ќе бидам :)
 
Член од
15 декември 2007
Мислења
865
Поени од реакции
28
Mnogu mrazam da kupam nesto za nova god i posle da nemozam da go oblecam uste ednas.Mi se slucilo ova nekolku pati,ama kako i lani i godinava ne planiram da pravam vakva greska.
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
241
Поени од реакции
5
едно виолетово фустанче кое штотуку ми го сошија
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Не се секирам... Имам една кул кошула која ја немам носено до сега, така да тоа гајле ми е одбрано :)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
178
Поени од реакции
5
ne se zamaram bas neso ke iskombiniram od sekojdnevnata obleka so ja nosam zoso mnogu si ja postuvam
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
нова година како секој ден ништо посебно ако ми текне тренерки би облекол или пижами доколку славам со мојот кревет:smir:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
На Нова година најмногу облеката ми треба 2-3 часа а после тоа ќе ја нема бе .
 

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
ууу само што се вратив и си купив едни многу убави теснии пантолончиња црни со златен кајш и една црна блузичка со златно ..обично не сум сакала така златно ама мн се убави зошто се така посветла златна , не параат очи и едни црни патичиња со златно :) многууу е слаткоо !! уф..камен од срце ми падна за облекава, мислев нема на најдам :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom