Никогаш нема да го заборавам моментот кога...

E

`EsCaPe`

Гостин
Никогаш нема да заборавам прееска кога ми го вадеа забот ради глупата анестезија шо не беше како што треба.. кооолку ме болеше ..и дека се убив од плачење ..
 

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
никогаш нема да го заборавам кога ми кажа - ке ми недостигаш многу :) тие зборови од негова уста се како - те сакам - верујте ми :)
никогаш нема да го заборавам моментот кога сватив дека имам покрај мене другарка која секогаш ќе биде тука за мене безразлика на се.
никогаш нема да го заборавам моментот кога за да си го спасам гзот си го вовлеков другарот у гомна... :nesum:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Дојде кога најмногу ми требаше....И како и секогаш после тоа се осеќав многу боље :)
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Никогаш нема да го заборавам моментот кога.... :kesa::kesa:... не не кажувам.. али тој момент секогаш ке го памтам и се ке се смеам ко ке се присејкам... ПЕЗА :(
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.508
Поени од реакции
2.646
Кога за последен пат те бакнав на автобуска и од тој ден веќе никогаш не те видов :(
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Никогаш нема да го заборавам вчерашниот ден. Тоа беше 1 мај за памтење!
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Никогаш нема да го заборавам моментот кога...ти признав се:pipi:
 
Член од
9 февруари 2008
Мислења
542
Поени од реакции
15
nikogas nema doa go zaboravam momentot koga tancuvav vo nego....na denot na nasata matura....se sekavam bese na poslednata pesna koga me odvlece na sredina za da igrame....bev tolku srekna no i tazna vo isto vreme....toj den bese denot koga se razdelivme...me pregrna cvrsto i jas nego :(
 
Член од
4 април 2008
Мислења
45
Поени од реакции
2
razocarana

nikogas nema da go zaboravam 26 fevruari denot koga doznav deka mojot soprug me vara so negovata koleska.:nesvest:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Нема да го заборавам денот кога го запознав...и кога прв пат бев со него:back:
 

Majmunce

~LiFe Depends On The Way We Look It~
Член од
2 мај 2008
Мислења
78
Поени од реакции
1
Никогаш нема да го заборавам моментот кога се роди Ана :pipi:
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Првиот ден у школо
првиот пат кога отидов на Градски стадион
првиот бакнеж
моментот кога си замина
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Првиот бакнеж
Првиот училишен ден
Кога бев у Грција и кога едни копиљаци ми јадеа го*на за Македонија,и ги умревме од ќотек тоа не го заборавам :vozbud::pos:
Кога Струмица2005 беше шампион
Има уште една милијарда моменти ама сега ме мрзи да пишувам :)
 

Quark

brr,brr...zbrc
Член од
12 март 2008
Мислења
3.489
Поени од реакции
156
Momentot koga najmilata, najdobrata , naslatkata, najubavata licnost , mojata srodna dusa, koja ja sakav najmnogu, pocina vo moite pregratki i toa od najbanalnata pricina, ubod od osa, a jas ko najgolem idiot, i moron, i debil ne ni znaev sto da pravam. Prav kosmar.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom