Никогаш нема да го заборавам моментот кога...

little girl

~Little Girl with Big Heart~
Член од
30 август 2007
Мислења
68
Поени од реакции
0
Има многу моменти... но еден од нив е кога бев пред Ајфеловата кула.Чувството е неописливо, ми беше многу убаво, гледам нагоре и не можам да догледам и да ја изнагледам...Ахххх....:pipi:
 

LostGhost

Invisible
Член од
20 јануари 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Нема да го заборавам никогаш датумот 18.11.2007, датум кој ми го смени карактерот и животот. За љубов зборам луѓе...
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Koe se rodiv i koa edne krelac u bel mantil me plesna. Uste go baram da mu vratam. Ebate doktorot, se tepa li bebe stotuku rodeno be?
 
K

kat.<3

Гостин
секој еден миг на кој се сеќавам јасно, оние кои не можам да ги заборавам никогаш, и оној миг што толку многу значи за срцето, мигот кога го најдов мојот прекрасен силен Ангел.
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Има многу работи кои никогас нема и несакам даги заборавам зат6оа што се дел од моето минато и се мои спомени.Но никогаш нема да го заборавам ммоментот кога се збогував со мојот татко.Не поминува ден да не помислам на тоа.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.694
Поени од реакции
13.332
Па вака... имам навистина многу моменти што никогаш нема да ги заборавам. Да наредам неколку
11.03.1998 Кога ја загубив една од најпочитуваните личности во моето семејство - дедо ми.
Денот кога прв пат ја видов неа, пропратено со денот кога прв пат ја бакнав. Истотака тука би го вметнал и денот кога ми кажа дека заминува во друга земја...
Средината на мај 2003, кога брат ми се врати од Америка.
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
Нема да заборавам никогаш што се случи ноќта 26/27.01.2008 година. Пресен датум. :)
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Никогаш нема да го заборавам чувството кога еден глупак поголем од мене 2 години јадеше шамар заради тоа што ме малтретираше! ама не можев повеќе ми пукна филмот! Страв ми беше не знам од кај собрав храброст! силен беше шамарот :pipi: И замислете одтогаш не ме ни чепна! Знаци требало заби да покажеш! ама добро имав 15 год, иначе сега да ќе им кажам убо !!
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Денот кога видов една личност со која ја памтев две години пред повторно да ја сретнам... Денот кога прв пат се бакнавме со таа личност

Месецов кој ми беше многу гаден и кога сфатив дека не сум толку силна колку што мислев и сакав да сум...

Кога се запишав на факултет...

Кога сфатив колку тежок кретен сум и дека ги губам сите личности што ми значат...


депресивен период па затоа само на вакви гадни работи се сеќавам...
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
моментот на првиот и најубав бакнеж:pipi:
 
V

Viktoranius

Гостин
Моментот кога го добив првиот бакнеж.....
Моментот кога Барселона освои лига шампиони против Арсенал.....
Моментот кога добив спортска 45 000.....
Моментот кога нашите срца се спојаа во едно.....

И уште многу многу моменти.....!
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Па премногу моменти се ама еден така од најубавите моментот кога го запознав најубавиот , најнезниот и најискрениот ангел.
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Никогаш нема да ги заборавам летните одмори, секогаш ми биле прекрасни :pipi: И неколку зимски одмори по ред исто.... И моментот кога ми кажа те сакам :wub: И денот кога ми ја исполни желбата.... И една вечер кога искочивме само женско друштво и си поминавме најубаво... Има и многу други....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom