Никогаш нема да го заборавам моментот кога...

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
нема да заборавам кога си ја фатив првата женска......:smir:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Кога удрив куче. :( Секој пат кога возам мислам на тоа и сум под притисок.

Пред 5 години, кога се вратив дома и ги чув најчудните и најболните весни на светот... Никој веќе не збори за тоа, ни јас, ама никогаш нема да го заборавам.

Барем 5 ситуации во кои татко ми бил во near-death experience. Дали е среќа што секогаш излегувало добро, или несреќа што такви нешта се случувале... Не знам.

Шо чоек ќе бев, све лоши моменти ќе памтам цел живот, ебате. :jaj:
Добрите, ко да не се случиле, а... :nesum:
 
С

Сатори

Гостин
Кога не ми дијагностицираа тумор.
Само тоа.
Се понатаму е среќа, ама баш се.
 

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
Кога не ми дијагностицираа тумор.
Само тоа.
Се понатаму е среќа, ама баш се.

Ме пресече сега мор, малдо си ми многу за такви страшотии...:back:

Никогаш ама никогаш баш нема да го заборавам моментот кога ги донесов на свет моите две прекрасни дечиња, и моментот кога му мафтав на гинекологот на бокс со чорапа, ем стискав ем се смеев:vozbud:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Коа ми ги скршија предните заби.
Коа не ме пратија во Оризари.
Првиот ден во Гимназија(peak experience).
Моето прво ego-death искуство.
И толку валјда...
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Кога паднав на среде Рекорд у центар РЕЗИЛ!!!!!!
 
Член од
31 август 2008
Мислења
7
Поени од реакции
0
pa neznam sto bi mozel da mi ostane vo sekavanje-no eden nastan vo mojot zivot koga Gospod me spasi i ostanav ziv vecno ke mu bidam blagodaren,dr moment koga milan go pegazi inter so 6-1 i koga gi osvoija titulite vo liga sampioni isto i denot koga ja zapoznav ljubovta vo mojot zivot pred 2godini-pa imalo mn ama sega za sega dosta se.pozz do site:smir:
 
A

Anck-Su-Namun

Гостин
Никогаш нема да го заборавам моментот кога бевме на Металика со Desire и The Goddess, кога почнуваше One, огномети на сите страни фрчеа и одеднаш се тивко и почнува Џејмс да свири, почна да врне ситен дожд. Бината беше само горе осветлена и капките блескаа на светлината.
Закон! :)
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.554
Поени од реакции
22.315
Нкокогаш нема да го заборавам денот кога паднав од мотор цели 3 месеци бев во гипс и тоа на најжешкото (лани летото)
 
Член од
9 март 2008
Мислења
184
Поени од реакции
4
Ма има толку мн. моменти па ке напишам еден моментално што не можам да го заборавам кога една личност ми призна што чувствува спрема мене работите што ги прави од тогаш за мене:pipi::pipi:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
во основно...

Сцена: училница, 24 деца, една наставничка, галама до даска..праење муабет само со викање, јас озборувам другарка (најнормално, се дерам) и у најлошиот момент, галамата се стишува и ....зини земјо голтни ме...
 

Izr0d

Била сам дете...=)
Член од
9 мај 2008
Мислења
593
Поени од реакции
29
Кога се запознав со...нема да го заборавам дождот што врнеше лол:pos2::pos2:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Никогаш нема да заборавам кога скокав преку огради за во поликлиниката Чаир да си ја видам за прв пат сестра ми :vozbud:

И за жал никогаш нема да заборавам кога татко ми со солзи во очите ми соопшти дека го изгубив мојот омилен братучед. Колку и да е болен моментот ми е врежан во срцето. Го мразам тој ден, тој час, таа минута ...
 
B

black angel

Гостин
bev so nego i se custvuvav tolku sigurna vo negovata pregratka me razneznuvaa negovite baknezi negoviot glas mi predizvikuvase nezno ezenje na moeto telo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom