Никогаш нема да го заборавам моментот кога...

Член од
23 март 2011
Мислења
1.118
Поени од реакции
1.000
Никогаш нема да заборавам кога слетав во Келн и кога ми стигна порака ,,Welcome To Germany,,,,,,,,
 

SpiderWeb

ја заменува титулата под името во вашите мислења.
Член од
12 мај 2008
Мислења
632
Поени од реакции
622
Edgewalk на CN Tower во Торонто.
 
Член од
14 мај 2011
Мислења
374
Поени од реакции
388
... мајка ми отиде во болница ...
и таму ...
се роди брат ми :)
 

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
Кога регалот што паѓаше ми ја излупи кожата на тетивата над петата на левото стапало. Докторот ми кажа дека за малку ќе ми ја скинел тетивата и цел живот ќе сум куцал на десна... И знам дека цел живот ќе го паметам тоа бидејќи сум 100% сигурен дека белегот нема да ми исчезне.
Уште поболно беше тоа што моите не ми веруваа и ме тераа да одам со нив во планината на викендицата да работам, ми велеа дека е ,,само една мала гребнатина'', а пак најболното е тоа што не ми зборуваа некое време бидејќи мислеа дека сум ги лажел :(.
Цела болка и куцање траеше повеќе од еден месец...
 
D

Devojcence1

Гостин
koga mi kaza deka ima devojka i deka ja pocituva i familijata isto taka nekjel da gi nervira i razocaruva.
 
Член од
27 октомври 2014
Мислења
141
Поени од реакции
147
убави моменти сум имал многу али во моментов сум во депресија и само негативни работи ми се вртат во главата..
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
Првпат плачев поради фудбалот,т.е Реал Мадрид кога изгуби од Јувентус во Лига Првака..2004-2005 година беше..Му го кладоја вториот или третиот гол на Икер,и излегов на тераса со солзи на очите..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom