Не станувам без кафе!

Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Што е ова со форумов, се некој глупи теми искачаат:
Колку пати пиеш кафе?
Колку саата спиеш?, уште ваква тема ни фали; Колку пати на ден идете у WC?
Што се случува стварно незнам, дали е од топлово ама на форумов у последно време искачаат глупи теми.
Те фати некој в гуша за да пишиш на темава ?

Ако не ти се свига не коментирај ... има кој да му ја мисли дали треба да постои темава или не

Најнормално прашање е поставено на темава , ништо глупаво :P
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Па еднаш до два пати најмногу :) не пијам премногу
 

Steve Ray

Texas Huriccane
Член од
24 ноември 2007
Мислења
1.131
Поени од реакции
182
ИспоТ три кафиња дневно не сум...:kesa:
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Бидејки темава се сведе на прости заклучоци за тоа колку пати на ден пиеме кафе, а истовремено има форумов има 100 теми кои се поврзани со кафето, поради тоа темиве ги спојувам и бујрум диксусијата за кафете продужава тука.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.339
Поени од реакции
2.232
Не пијам, многууу ретко до 1 да се напијам
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..кад ќе ми текне пием ...инаку оцабајле ја не можам без вода а не без кафе...ако станем и немам некоја раб. одма кафе со кекс :pipi:..ама ако треба да идем негде..мрза ме фаќа:toe:
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
дневно морам да испијам минимум едно кафе ,а дали тоа ке биде од сабајле или поручек оставам на околностите во кои преживувам тој ден :)
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
230
Поени од реакции
9
:coffee:Porano mislev deka od kafeto se rasonuvam...veke ne. Sekoe sabajle za pred rabota me budi mirisot na kafeto(majka mi sto mi go svarila), ama go pijam od navika. Sakam da kazam mozam i bez nego.

P.S. Sega na odmor koga bev vo turcija poso tamu nema kafe kao sto treba...piev Turski caj- ZAKON!!! Za dve minuti sum rasoneta, ko nova sum...:pipi:
 

TraLaLaLa

Eternal Pessimist
Член од
26 јануари 2008
Мислења
182
Поени од реакции
7
Кога бев втора смена, денот го започнував со кафе и ладна Coca-Cola...А кога бев прва само гледав како повеќе да поспијам, кој тогаш му ја мисли на кафе бе :)
 
Член од
2 септември 2008
Мислења
52
Поени од реакции
2
Денот ми почнува со еден сок а после тоа иде, серазбира, кафе. Без тоа не ми тргнува денот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom