(Не) Требаше... - се каете ли за нешто?

GarDiaN

ФудБалЕрчЕ
Член од
16 февруари 2006
Мислења
465
Поени од реакции
19
NeMiRnA напиша:
se kaam sto si go utnav totalno srednoto skolo:( mislam se kaam so se zapisav tamu,a ne u smisla ne sum ucela,sum iucela i te kako zatoa i se kaam so se preuciv :(

barem pisi go skoloto za idnive srednoskolci da ne zapisuvaat tamu :)
 

Sweet Barbie

I love U All....
Член од
29 мај 2006
Мислења
157
Поени од реакции
11
Се каам за сите лоши работи кои сум ги направила...
Се каам што сум викнала по некого кога сум била нервозна...
Се каам за сите личности кои сум ги повредила кога сум рекла нешто лошо....
Се каам што мразев, а тоа е најодвратното чувство што постои...
Се каам што порано не научив дека љубовта е лекот за се(не мислам само на љубов кон дечкото или девојката)
Се каам што не знаев да го ценам животот..
Се каам што порано не научив да ги сакам СИТЕ....
 

ЃАВОЛЧЕ

PlayGIRL
Член од
13 април 2006
Мислења
983
Поени од реакции
4
Уффффффф, не да се каам....многу избрзувам и после друг ми е крив!
Ама работам на случајот да се поправам во тој поглед, ама тешко некако иде:(

NeMiRnA напиша:
se kaam sto si go utnav totalno srednoto skolo:( mislam se kaam so se zapisav tamu,a ne u smisla ne sum ucela,sum iucela i te kako zatoa i se kaam so se preuciv :(
Да да и јас се сложувам со тебе
БОРИС, ЛУЃЕ ПАЗЕТЕ СЕ.......ОДВРАТНО Е!!!!!!!
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
i ja se kaam so si g utnav totalno srednoto skolo...i sea se obiduvam da se popravam na fax (od prirodno matematichko sredno idam na filoloski). i se kaam povekje za rabotite so ne sum gi napravil nego za tie so sum gi napravil vo zivotov...lugje sme greski praime ili obratno bese? :)
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Обично не се каам за ништо зашто знам дека нема враќање.Затоа гледам да не ја повторам истата грешка понатаму.Али последниов месец ( таков ми е периодот ) се каам за се и сешто.Многу работи направив што не требаше да ги направам и ептен ми е криво.Али тоа е..знам дека неможам ништо да сменам со тоа што се каам
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
skorpija sum i sekogas sum vo pravo :) :baeh: do dusha nekogash i gresam :) ama inaet sum i temperament i i i ne se kaam za nisto :)
e da mnogu se kaam :) sto ne ucev u sredno a mozev
KORCAGIN - jebote ! :) :) :) :)
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Кога ќе се сетам се каам колку сум ги нервирал моите родители.
 

Aylin Mujica

*Ţħë Şęxïĕşŧ Pėŗśõŋ Ąłįßę*
Член од
4 февруари 2007
Мислења
88
Поени од реакции
1
Мистичен напиша:
Јас сум хроничен каач...

Тоа би значело дека сум хроничен грешник или па незадоволна пицајзла која секогаш постапува правилно, но мисли дека би било подобро на другиот начин. Ова како тој вицот "Докторе, имам проблем, многу се двоумам...или не?"

Временска машина му е мајката...
I jas Sum skoro ista!!!
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
сум се каела за многу работи што сум мислела во тој момент дека се најдобри...помалите ги заборавам...а големите секогаш ке ми стојат како лузна во срцето.
 

runBABYrun

Секој ден НЕ е Велигден
Член од
1 февруари 2007
Мислења
724
Поени од реакции
0
se kaem za mnogu mnogu mnogu raboti sto sum gi napravil no najvise se kaem sto se rodiv.
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Se trudam da ne se kaam za nisto,pa taka ne mi teknuva nekoja poseba rabota za koja se kaam.Mozebi se kaam sto postapiv glupavo minatiot vikend.
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
Sekoj vo zivotot se kae zaradi nestho stho go napravil ili stho ne go napravil, sepak nie sme tie stho odlucuvame, ednostavno "sakame da se e*eme a nejkeme da ni vleze " e rabotava :)
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
BAMARGERA напиша:
i ja se kaam so si g utnav totalno srednoto skolo...i sea se obiduvam da se popravam na fax (od prirodno matematichko sredno idam na filoloski). i se kaam povekje za rabotite so ne sum gi napravil nego za tie so sum gi napravil vo zivotov...lugje sme greski praime ili obratno bese? :)
:nenene: ednoto e toa so go napisa lugje sme greski praime , toa e tocno :) a drugoto stho site treba da razmislime pred da ni go kaze nekoj toa ili samite da si go kazeme e : gresni sme luge praime :tapp:
 

cinderella_

In love with you...
Член од
27 јануари 2007
Мислења
852
Поени од реакции
5
se kaam zaso imam napraeno nekoi greski so ne se zaboravaat taka lesno i do den denes mi stvaraat problemi:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom