Непристоен предлог ...

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
А бе пара е пара, па за милион и можам да се размислам. Па дури и да не ја откачам. 8) 8)
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Мистичен напиша:
Стенмарк, не ми глуми многу многу, за милионче баче...хе! Ај подразмисли пак...ќе и кажел "еби се" бе! Па уште ќе и ги дал парите. Хехехе...детуленце! :) Детски размислуваш, ај да ти кажам совет од повозрасен и поискусен манга. А да ги земеш прво парите па да ја откачиш? Барем да имаш некоја материјална основа во потрага по новата? М?
Хехе ... ја сум озбилен. Кој гарантира дека нема да имам неколку милиони тогаш кога ќе ми го понудат предлогот? Во секој случај поверојатно е да спечалам 1,2 или 3 милиони, отколку некој да ми понуди милион долари за една вечер со мојата свршеница :wink:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
А кој гарантира дека нема да да крпиш крај со крај, и да зајмуваш од комшиите за парче леб? :)))
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Мистичен напиша:
А кој гарантира дека нема да да крпиш крај со крај, и да зајмуваш од комшиите за парче леб? :)))
А кој гарантира дека ќе имам свшеница ??? :P :P :wink:
 
S

Svetovid

Гостин
Slushaj, a mozhe i nema da mu se digne na tipot. Sve biva. Hmmm sea se staiv u misla...
 
Член од
14 април 2005
Мислења
37
Поени од реакции
1
Дивајн - филмот заврши со хепи енд - така? Што значи демек љубовта на крај победила. Но, остана и фактот дека оваа се опна со Роберт Редфорд за 1 милион $.
Што значи мили мои, љубовтна останува 8) .
Ако не остане, барем договор напрајте пола пари да ви следуваат :lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Svetovid напиша:
Slushaj, a mozhe i nema da mu se digne na tipot. Sve biva. Hmmm sea se staiv u misla...
Зарем и ти сега ќе си за тоа да прифатиш? Абе секако дека ќе му се дигне ... нема да ти ја бара жената за да ја гледа :? :lol: :lol: :lol: :wink:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Што знаеш, секој со своето.
Кој си има мувата на капата.... :lol: :lol: :lol: ...вика иш!! :D :lol: :twisted: :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Nuanda напиша:
Дивајн - филмот заврши со хепи енд - така? Што значи демек љубовта на крај победила. Но, остана и фактот дека оваа се опна со Роберт Редфорд за 1 милион $.
Што значи мили мои, љубовтна останува 8) .
Ако не остане, барем договор напрајте пола пари да ви следуваат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Љубовта останува? Ам филмот така заврши дека и направи финта Роберт нели? А ја засака, а мислам и таа него ... после останаа заедно со свршеникот, ама не верувам дека барем кај неа би останало све као порано :lol: Секако тоа е филм, ама кога би било реална случка ... :lol: :wink:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
divine напиша:
Секако тоа е филм, ама кога би било реална случка ... :lol: :wink:
Коа би била реална случка, би го остаила оној мрсулон од муж, и да не беа пари у игра, и ич да не и' чуе. Ебате тоа шоњото пишманлиско :evil:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Кажи а? :lol: :lol: :lol: Па стварно треба да се размисли уствари што му е проблемот што ја пушта, па после плус нешто не му чини ... :lol: :lol: :P
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Nuanda напиша:
Дивајн - филмот заврши со хепи енд - така? Што значи демек љубовта на крај победила. Но, остана и фактот дека оваа се опна со Роберт Редфорд за 1 милион $.
Што значи мили мои, љубовтна останува 8) .
Ако не остане, барем договор напрајте пола пари да ви следуваат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не ... она се опна со Роберт Редфорд за ич пари :lol: :lol: :lol: Ни 2цата не видоа ништо од милионот... или поточно Деми Мур се опна за 1на слика :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Хммммм . Стенмарк, сега ме збуна, јас и така баш многу не се сеќавам на филмот ... одамна не сум го гледала ... ај подсети ме ... не ги земаа парите? Ау најбитното не ми текнува :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Морам да го гледам најодма!
 
S

Svetovid

Гостин
divine напиша:
Svetovid напиша:
Slushaj, a mozhe i nema da mu se digne na tipot. Sve biva. Hmmm sea se staiv u misla...
Зарем и ти сега ќе си за тоа да прифатиш? Абе секако дека ќе му се дигне ... нема да ти ја бара жената за да ја гледа :? :lol: :lol: :lol: :wink:
Vidi sea jes da e zhena mi bomba, ama mozhe i na takva nekomu da ne se digne od X prichini... Jali malo mu e pa se plashi da ne mu se zgazi od smeenje u faca, jali... vidi ja stvarno ne znam od sho, ama se sluchuva. Eve Divider nesho gleam se javil, mozhe on znae nesho za toa :twisted: Nekoi lugje ednostavno ne veruvaat vo sex bez ljubov :lol: :lol: :lol:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
8) Воа ИШ си викаш, мор Светко. ќе дајш за пари и жена и брат, ај не зезај. А они ако сакет, тогај думај, ако нејкат колај работа!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom