Непристоен предлог ...

А

Анноун

Гостин
може да се затвори темата , одговорот е даден . парите земање и клоца на госпожата .

инаку колку ГЛУП испадна Вуди Харелсон во филмот. Глупак !
 
Член од
21 април 2012
Мислења
144
Поени од реакции
58
може да се затвори темата , одговорот е даден . парите земање и клоца на госпожата .

инаку колку ГЛУП испадна Вуди Харелсон во филмот. Глупак !


Tocno, totalno netakticen ispadna...Ama na krajot ljubovta pobedi:pipi:
 
А

Анноун

Гостин
Tocno, totalno netakticen ispadna...Ama na krajot ljubovta pobedi:pipi:
Абе каква љубов победи , оваа не сакаше да се врати , убаво и беше со господин со парички до неа . А овој се глупираше да ја врати. И на крај ја прибра :facepalm: Клоца бее .
 
Член од
21 април 2012
Мислења
144
Поени од реакции
58
Абе каква љубов победи , оваа не сакаше да се врати , убаво и беше со господин со парички до неа . А овој се глупираше да ја врати. И на крај ја прибра :facepalm: Клоца бее .


Mnogu se rasfrlas so klocite, liberalnost malku. Sakase i ona da se vrati, ama se i bese sruseno. Na kraj ja zbuni i toa sto i Redford ja pusti. So onaa poznata recenica...:":place: Nikogas ne me pogledna, kako nego sto go gleda"
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.739
Поени од реакции
7.551
Би, оти да не, се разбира и она ако се согласи. Па ако не биде ништо од нас двајцата, бар 1000000-че ќе се има.
 
Член од
4 март 2009
Мислења
604
Поени од реакции
442
Никогаш не би прифатил,за ниедна сума,ако сум заљубен во неа,како што беше тој во филмот,ама за многу луѓе парите се најважна работа во животот.
 

nohab87

Калфа
Член од
14 јануари 2012
Мислења
70
Поени од реакции
18
Идеална ситуација е да е пар пред развод и да прифати такво нешто, си оди секој на своја страна со својата половина. Превише наместено и хипотетички? Можда, ама пошто целиов муабет е хипотетички з`ш да не ојме еден степеник понатаму :))
 
Член од
11 јули 2012
Мислења
137
Поени од реакции
74
ако типот шо е со мене е баш лузер и ми се понаша балкански у стилу жената треба ова или она,ич не се мислам идам кај тој со парите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom