Непристоен предлог ...

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
383
Хех...луѓето особено на овие простори педери стануваат за една вечер за 1000000 долари па жената нема да си ја дадат!
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.347
Поени од реакции
1.860
:pos2:
Така е Шмекер...Миљонче е многу пари,научна фантастика е тоа,дајте нешто пореално као пеевче,стотче,ајде еве и пестотче нека биде ..
 
Член од
21 април 2012
Мислења
143
Поени од реакции
58
Dali bi mozele da goltnat edna vecer neverstvo od sakanata, za nadomestok od 1000000$. Kako Vudi Harelson vo Nepristoen Predlog.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
12.463
Поени од реакции
17.381
Поарно да си најдеш некоја за безпари, отколку да им плаќаш на кајганџииве за нивните девојки. ;) :icon_lol:
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.309
Поени од реакции
31.388
Aко би ја дал, валјда не би била ,,љубена", во спротивно никако. Е сега ако сака самата таа за ,,наше" добро, како што кажа член над мене, нега биде за нејзино добро, со се пари џитла.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
579
И такси ќе и викнам!:D
... и бар една вечер раат ќе имам....:pos:
Ем раат, ем милионче в џеб, ем пиво со месни нарезак и вегета на кооперацијата, поубаво од тоа нема...

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.626
Поени од реакции
5.722
Јас прво нулите ги броев... Можело точки да ставиш после секој трета нула...
Добра сума, ќе размислам. (y)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.508
Поени од реакции
18.079
Uhuuu, onie sto bi mozele zasega vodat duplo.
--- надополнето: 23 јуни 2012 во 16:46 ---Uste ako ti se pogodi kako sega, svetsko prvenstvo vo fudbal...
Се мислиш дали да се одлучиш на таков чекор? :D
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.810
Поени од реакции
25.406
Споени темите, исти беа.
Следен што ќе коментира за правопис и граматика ќе биде баниран од тема.
Продолжете со дискусија.
 
Член од
21 април 2012
Мислења
143
Поени од реакции
58

Kajgana Shop

На врв Bottom