Непристоен предлог ...

S

Svetovid

Гостин
Divider напиша:
8) Воа ИШ си викаш, мор Светко. ќе дајш за пари и жена и брат, ај не зезај. А они ако сакет, тогај думај, ако нејкат колај работа!
More kume. Zhena mi ne ja davam za nishto be eeeejj. A ona pa mene ushe pomalku. Ne smeam da mrdnam so pogled a ne pa nesho drugo u p i ch k u! Ups se zbuniv ne beshe temata za papuchari, za drugo beshe. :lol: :lol: :lol: Ustvari po temava za chudo moram da se slozham so Doktor Aceva (Rispekt Doktor). Ti mislish ona mene nekad bi mi prostila JAS ako se slozham na takvo neshto? Ne me zaebavaj. Ili obratno sekako, ama za toa vekje se izjasniv.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
А бе сите курати и јаки на зборој, ама да не биде:

Дај бе чиче два динара за Рамче!!
-Еве ти десет динара за Рамче!
-фала, еве ти го Рамче!!
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
divine напиша:
Хммммм . Стенмарк, сега ме збуна, јас и така баш многу не се сеќавам на филмот ... одамна не сум го гледала ... ај подсети ме ... не ги земаа парите? Ау најбитното не ми текнува :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Морам да го гледам најодма!
Не ги земаа... т.е. вака.... цурата му ги остави парите на типот (свршеникот). Он не сакаше да ги троши и кога отиде да го потпише разводот, имаше аукција за една слика со нилски коњ. Таму беше и Роберт Ретфорд и ја праша дали ја сака сликата... оваа кажа да и наддаваше Роберт Редфорд со некого и мислам дека сликата стигна некаде докај 15 000 долари или нешто сл. и тогаш овој од позадина кажа МИЛИОН ДОЛАРИ .... и ја купи, дојде и го потпиша разводот и нормално и ја остави неа сликата ..... :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
StenmarC напиша:
Не ги земаа... т.е. вака.... цурата му ги остави парите на типот (свршеникот). Он не сакаше да ги троши и кога отиде да го потпише разводот, имаше аукција за една слика со нилски коњ. Таму беше и Роберт Ретфорд и ја праша дали ја сака сликата... оваа кажа да и наддаваше Роберт Редфорд со некого и мислам дека сликата стигна некаде докај 15 000 долари или нешто сл. и тогаш овој од позадина кажа МИЛИОН ДОЛАРИ .... и ја купи, дојде и го потпиша разводот и нормално и ја остави неа сликата ..... :wink:
Da beeee, lele moram da go gledam pak ... :lol: :wink:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.182
Поени од реакции
34.395
Svetovid напиша:
Slushaj, a mozhe i nema da mu se digne na tipot. Sve biva. Hmmm sea se staiv u misla...
А ако типот испадне дека е Долфин (оргазмо 39), шо праиме тогаш?

@topic
не филозофирајте многу, секој ќе се искаже различно и секој ќе биде во право затоа што секој има:
- различна девојка;
- различна љубов;
- различна материјална состојба (кеш);
- различно размислување.

Сите сте во право, ама и сите грешите. Никој нема да знае како би изреагирал додека навистина не добие таков предлог.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ејсид, затоа кажав конкретна ситуација, ама ретко кој си ја замисли :lol: Сите си зборат за сегашните партнери, и сегашната ситуација во која си се ... ама океј интересно е што прават парите или што можат да направат :lol: А ти?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.182
Поени од реакции
34.395
Jaс? Јас нема да одговорам. Корекција - незнам што да одговорам.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Acid напиша:
Jaс? Јас нема да одговорам. Корекција - незнам што да одговорам.
Утре на пијано ќе те прашам ... тогаш ако не се отвориш незнам кога ... а после тоа ќе те цитирам овде, може нели? :lol: :lol: :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.182
Поени од реакции
34.395
Не пијам, јас сум анти-алкохолик како Гижо. :wink:
Што има да ти се отворам, јас сум отворен, ама незнам што да ти одговорам... :x
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Немора да си алкохолик за да ме дружиш со една пијачка барем ... ама ако сакаш таков домаќин да си ... скрши ми филм у реду е ... а и за Гижо муабетов, да не се повторувам! :twisted:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
divine напиша:
Немора да си алкохолик за да ме дружиш со една пијачка барем ... ама ако сакаш таков домаќин да си ... скрши ми филм у реду е ... а и за Гижо муабетов, да не се повторувам! :twisted:
ја не сум у тек, ај повтори се :D шо мене ме спомнувате
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.182
Поени од реакции
34.395
off topic:
Се зезам бе дивајн, ти одма сериозно ме сфати! :x
Како може некој на 20 години да не пие?

@topic:
Не коментирам веќе на темава, си кажав се во претходните 2 поста. Никој незнае што би направил додека не види кеш со свои очи. :wink:
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
vidi vidi vo maci ke se slozam sega.....

definitivno nikoj ne znae se dodeka ne se najde vo taa situacija pa ni jas :lol:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Jas sum od takvite sto znam da dadam nepristojni predlozi, no isto taka, znam i kako da primam nepristojno NE. :D
Taka da, se okolu edno se vrti.
Jebes ne jebes, vreme kurca prolazi.
Ili u druga smisla, sto i da pravis, verojatnosta posle nepristoen predlog da zavrsis so kur u race e mnooogu golema.
 
Член од
26 мај 2005
Мислења
60
Поени од реакции
1
GIVE ME MONEY,AND I CAN BE SO FANNY
...Sho ima da se pishuva za temava.Zivot je k..va.
Mislam deka retki se tie sho ne bi prifatile takov predlog.Bitna e samo cifrata. :shock:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom