Неостварена сексуална желба?

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Какви желби бе, сексот е секојдневна потреба исто како јадењето (идеш до 7мица) серење (сереш на удобна шоља и обавезно има тоалет, по можност да не е зафатено WCто) спиење (убав голем кревет), дишење (свеж возух во природа), пиење (добра ж'та и вино)...

Не бе... имам нешто на ум ама тоа што ми е на ум некој може да го искористи за у порнич!
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.728
Поени од реакции
9.837
ДА плескам три добри риби у исто време :pipi:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Ајде и јас да си кажам...вака да му играм на некој среќник :pos: Ама да биде туто комплето - аутфитот, музиката, моите танцувачки способности, голема спална соба а и партнерот да биде стрплив за да го изгледа танцот до крај(да не биде трудот за џабе, нели?) :) :kesa:
Seik nekoj zemi si,i resen problem,ne deka ne e ubavo,no ke svrsam od samata pomisla,sto sleduva posle tancov:vozbud::pipi:
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Ајде и јас да си кажам...вака да му играм на некој среќник :pos: Ама да биде туто комплето - аутфитот, музиката, моите танцувачки способности, голема спална соба а и партнерот да биде стрплив за да го изгледа танцот до крај(да не биде трудот за џабе, нели?) :) :kesa:
Интересно .
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Ајде и јас да си кажам...вака да му играм на некој среќник :pos: Ама да биде туто комплето - аутфитот, музиката, моите танцувачки способности, голема спална соба а и партнерот да биде стрплив за да го изгледа танцот до крај(да не биде трудот за џабе, нели?) :) :kesa:

Мене оваа твоја желба ми е остварена во многу (преку 10 ) пати од страна на партнерката, чак што више купив плав комплет за таа пригода како што сакам јас :)
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
хм хм имам мноооогу неостварени желби,а некои пропуштени шанси и ништо од тоа али јеби га ќе преживеам:tapp:
 

Брокер

Broker of the Year
Член од
25 јули 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
257
Зошто би постоеле неостварени желби со партнер со кои веќе сте подолго време.. е сега неостварени желби со други личности тоа ти е веќе нешто друго... имало има и секогаш ќе има.
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Зошто би постоеле неостварени желби со партнер со кои веќе сте подолго време.. е сега неостварени желби со други личности тоа ти е веќе нешто друго... имало има и секогаш ќе има.
Хју Хефнер нема :)
 
Член од
24 јули 2010
Мислења
212
Поени од реакции
12
Што знам абе се што сум посакал или посакала сум направил е сега ,Неостварена желба а мислам и дека никогаш нема да ми се оствари е
Да ја опнам Моника Белучи.....:vozbud:
 

Брокер

Broker of the Year
Член од
25 јули 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
257
Хју Хефнер нема :)

100 посто има нормално е и човечки да имаш... популарните актери почнуваат да одат и со мажи затоа што веќе намаат никаква желба и фантазија со жените... се изобличија многу работи последно време :)
 
Член од
1 октомври 2010
Мислења
368
Поени од реакции
29
so partnerkata ne al so tamara todevska il kako i da e prezimeto au neotstvarena no i nema da se otstavi devojkata e nesto nevideno
 
Член од
11 септември 2010
Мислења
101
Поени од реакции
9
MILF-ица...до 30тина години, стегната, згодна. Уф...се надевам некој ден ќе биде. :se_ molam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom