Неостварена сексуална желба?

venus73

never say never
Член од
7 февруари 2011
Мислења
9
Поени од реакции
4
zenichka mi da me vrze za krevet da bidam bespomoshna da ja molam da zapre:)
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Ајде и јас да си кажам...вака да му играм на некој среќник :pos: Ама да биде туто комплето - аутфитот, музиката, моите танцувачки способности, голема спална соба а и партнерот да биде стрплив за да го изгледа танцот до крај(да не биде трудот за џабе, нели?) :) :kesa:
 

karlovic

имам срце ама имам и фрижидер
Член од
5 ноември 2010
Мислења
616
Поени од реакции
161
Ајде и јас да си кажам...вака да му играм на некој среќник :pos: Ама да биде туто комплето - аутфитот, музиката, моите танцувачки способности, голема спална соба а и партнерот да биде стрплив за да го изгледа танцот до крај(да не биде трудот за џабе, нели?) :) :kesa:
абе танцувањето е уметност до негде..секот е доживување,танцувањето и секот немат допирни точки.
и што после точката на танцот?
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
абе танцувањето е уметност до негде..секот е доживување,танцувањето и секот немат допирни точки.
и што после точката на танцот?
Значи човек да не може да остави мислење...ццц. Па се знае што следува после танцот, кафе и цигара сигурно не. А ајде да ти објаснам, ова за мене претставува еден вид предигра, зарем мора да има нешто сексуално поврзано во предиграта? А дека темата се вика моја неостварена сексуална желба, ај ноу, тоа и е.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Ајде и јас да си кажам...вака да му играм на некој среќник :pos: Ама да биде туто комплето - аутфитот, музиката, моите танцувачки способности, голема спална соба а и партнерот да биде стрплив за да го изгледа танцот до крај(да не биде трудот за џабе, нели?) :) :kesa:
После овој танц нема да имаш енергија за друго, затоа дечки спортувајте...здраво тело здраво дух :sport1:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.299
Поени од реакции
78.975
Ајде и јас да си кажам...вака да му играм на некој среќник :pos: Ама да биде туто комплето - аутфитот, музиката, моите танцувачки способности, голема спална соба а и партнерот да биде стрплив за да го изгледа танцот до крај(да не биде трудот за џабе, нели?) :) :kesa:
бљак
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Такоџер да истакнам, во Џејмс Бонд стил на јахта некоја не би било лошо.
 

TheKoksi

[K]oksi
Член од
7 декември 2010
Мислења
139
Поени од реакции
22
Со некоја русинка, не ногу слаба, средна малце да има облини.. на голем бел кревет со ногу перници и постелнина, да ми зборе на руски и соодветно да ваде секси звуци.. да ми кажува шо да и правам, пред тоа да ја излижам цела.. АААааААаАА :D
 

karlovic

имам срце ама имам и фрижидер
Член од
5 ноември 2010
Мислења
616
Поени од реакции
161
Со некоја русинка, не ногу слаба, средна малце да има облини.. на голем бел кревет со ногу перници и постелнина, да ми зборе на руски и соодветно да ваде секси звуци.. да ми кажува шо да и правам, пред тоа да ја излижам цела.. АААааААаАА :D
А ти разбираш руски?
и јас сакам русинки многу
 

TheKoksi

[K]oksi
Член од
7 декември 2010
Мислења
139
Поени од реакции
22
А ти разбираш руски?
и јас сакам русинки многу
Абе не разбирам руски перфектно, малку од малку :D Иначе обожавам да ја слушам како ми говоре така секси на руски мммммммммммхмхмх :D Обожавам ги бе, сите ги сакам :D
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Додека играм Call of Duty Black Ops, она под маса да ми пружа оралка... Ем нерд, ем најс. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom