Неостварена сексуална желба?

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.679
Поени од реакции
19.592
Ајмо другаричиња да си се искажем кој тоа нешто нам не ни исполнува или едноставно нејќе/ се гади од самата помисла?

Имате ли нешто што посакувате, а парнтерот ете неможе или несака да ви го оствари или исполни ? Се оптеретувате со тоа и дали ви смета и што превземате?

Јас искрено незнам дали имам неисполнето некоја сексуална желба осем тоа малку стриптиз да заигра парнтерот, арно ама вика нема шанси и наопчки да се свртам... не ми е многу мака, ма да би било топ :), се друго што и да се посака остваруваме еден на друг, сакам да видам кај вас како е?
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Имам една во која се вклучени сите...
Некоја храбра (и згодна) да ми каже, "прави ми што сакаш" и да се држи до тоа. :sekss:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.679
Поени од реакции
19.592
Имам една во која се вклучени сите...
Некоја храбра (и згодна) да ми каже, "прави ми што сакаш" и да се држи до тоа. :sekss:
Тоа е најдобрата понуда што можеш да ја добиеш, арно ама да не ти се спружи само и да не мрда ова она, мора да бараш фид бек и она на тебе да ти прави што сака таа нели ? Да биде поинтересно повесело :)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Тоа е најдобрата понуда што можеш да ја добиеш, арно ама да не ти се спружи само и да не мрда ова она, мора да бараш фид бек и она на тебе да ти прави што сака таа нели ? Да биде поинтересно повесело :)
Да се испружи и не мрда ми се има случено и е мизерно...се бара проактивна партиципација се разбира :)
 
P

PewDiePie

Гостин
да се раслекува и додека то го прави да ме праша“сакаш да му се јавам на другарками да дојди и таја“
Чекај да и се јави неа,или да му се јави нему ?


Иначе онтопик,стриптизче опасно едно,мада и до сеа се што било било добро.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.679
Поени од реакции
19.592
Чекај да и се јави неа,или да му се јави нему ?


Иначе онтопик,стриптизче опасно едно,мада и до сеа се што било било добро.
Ја и ти по стриптизов само у обратна насока :), ај ваљда ќе ни се смилуваат м?
 

karlovic

имам срце ама имам и фрижидер
Член од
5 ноември 2010
Мислења
616
Поени од реакции
161
Чекај да и се јави неа,или да му се јави нему ?


Иначе онтопик,стриптизче опасно едно,мада и до сеа се што било било добро.
таков е муабето кај нас на МУ ние си велиме тука
инаку стрипстиче не ти е онака вообичаено..нели е позабавно некој екстрем?
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.615
Поени од реакции
21.324
Црнкиња
Косоока (тајланџанка, кинезкиња,јапанка и сл).
Бискесуалки
Во пакет двете нормално, сејм тајм, сејм плејс.
Симпатични
Цврсти,средни гради
Без лимитации, ама и без екстремности.
Толку.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.596
Поени од реакции
11.485
Да викне уште една женска, да ми стават екстаза во пијалокот, да ме врзат за креват и да ми прават/да си прават што сакаат цела вечер...да бидат облечени вака:


нешто слично како:
 
G

Gray Foxx

Гостин
Две близначки. Полни со страст за сексуални авантури. Полека го лижат од двете страни и на крај се залапуваат..... Аииии.... I am hard...
Јапонка со стегнато бело тесно газенце спремно за пенетрација.
Русинка...
Швеѓанка...
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.679
Поени од реакции
19.592
Да викне уште една женска, да ми стават екстаза во пијалокот, да ме врзат за креват и да ми прават/да си прават што сакаат цела вечер...да бидат облечени вака:


нешто слично како:
Ауч, незнам како ќе издржиш само врзан без да ги допираш ? :wub:

Бај д веј , на темава само јас од женскиов род, жени очигледно немате неостварени сексуални желби м?
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.332
Поени од реакции
998
Немам неостварена секс желба ... а тоа не е баш најдобро. Ќе мора да смислам нешто :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.679
Поени од реакции
19.592
Tо е интересното нема да можам да издржам и нема да можам да ги допирам, само тие мене...

Има да искинеш и синџири и се, коа ќе се напнеш од страст, експлозија може да ти се деси Магус, опасни игри имаш во глава, се надевам и доволно „муда“ за истите :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom