Брокер
Поени од реакции
257

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Многу дискретно, интересно литературно дело. :)
  Брокер
  Брокер
  доста иновативно меѓутоа многу му е жал не е тоа, одма на печатење :)
  Setsuko
  Setsuko
  Сакам повеќе импресии на msn или ќе те терам да пишеш рецензија. :)

  За печатење, прво да си соберам 500 евра. :)
  Setsuko
  Setsuko
  И да, ОДМА не е македонски збор. :P
  Бев во вторник ама можно е да дојдам и сабота, зависи кое време планираш да одиш. :)
  Пиши ми, во Скопје сум.
  Па стај се на мсн, откако беше Ск не слушнав впечатоци од вечерта :)
  Па лепо је у граду, има женске, мајке ми, а кад чу да будем на ТВ? :pos:

  Добро е, барем за една работа се слагаме. Кил Лепа Брена, КИЛ :) Инаку сеуште е ладно за скопјанките и оние кои доаѓаат во градот да покажат физичка убавина.
  T
  Нема да ти обеќам, само да ме донесе пат натаму. :)
  T
  Арно, арно.
  Сабота? Оваа сабота? Ако имаш време, и ако сум слободен и јас може да пиеме по едно. :)
  T
  Кај си моооре, Битолчанец. Те снема, се изгуби нешто.
  T
  Не бе, се зафркавам. :) Мило ми е што се запознавме, ај ем лукинг форвард да се видиме на наредно дружење. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom