Необични карактеристики

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Kiselo mleko so leb i seker...obozavaaam
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Си идам дома од работа се пресоблекувам у пижами, се враќам од некаде од надвор исто така си се соблекувам у пижами со еден збор по дома скоро цело време си седам у пижами, а летно време само на гаќи така се ми е левтерно и слободно.

П.С. Сеа со снаава дома како ќе ме биде не ќе можам нагаќи да си шетам, у пичку матер :lut:.
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Hm,koga spijam shkripam so zabi i ocigledno e mnogu iritiracki zvuk(taka barem mi imaat kazano.
Koga placam ocite mi stanuvaat plavi i ogromni go buljavo stvorenje.
A za kombinacii na jadenje ko marmalad i sirenje,pohovan sladoled mi se standard.
Kafe i energy drinks deluvaat smiruvacki na mene,apaurin od druga strana ima sprotiven efekt.
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
mmmmm kolku mnogu mi e slatko da jadam eurokrem so sunka:) portokal so sitrenje,dinja so prsuta:)jogurt i cips,spageti so pavlaka,kecap,majonez:)...inaku mozam od super najraspolozena da stanam epten down,ocite mi se svetlo zeleni(duri dracat:))koga placam,slatki mi se zamrznati kiflicki:)..i so znam..tolku valjda:)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Замрзнати вишни сакам премногу, па и кога ги има свежи ги замрзнувам и така ги јадам.
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Хм има многу мажот ми вели дека сум ептен комплицирана:kez:

Од расположение ми се менува бојата на очите така да кога сум со темно зелени не ме чепкајте...:star:

Најслатко ми е лубеница со сирење,лебче јадам со многу нешта на него така да не се ни гледа лебчето.

Можам да плачам и само кога ке си замислам нешто езиво,или кога некој ми збори за повредливи работи...

Памтам фаци од прв поглед(сите ми се чудат)доволно е еден поглед и го знам каде и да го видам..

Телефонски броеви ми нема никој равен:kez:

А за меморија сум ко слон,и тоа така ги памтам десенита работи ко да ми се пред пет мин. десени...

Обожавам да работам со ситни нервозни работи тоа ме релаксира:kez: како часовници,техника(сите играчки на децата кои се дефект ги поправам....

Сега за сега толку ако ми текне несто ке ви пишам...
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Заборавив на тоа дека памтам фаци, па и после сто години ако ја видам истата личност, ќе ми текне кај сум ја сретнала и која е.

Одлична меморија имам, ништо не ми бега.

Им верувам на луѓето уште од прв момент, наместо да се гради довербата, кај мене сите ја имаат.

Често ми се случува да се препознам во некоја личност, а после неколку секунди да ја видам личноста која сум мислела дека е.

Кога сум ненаспана (зборувам за два-три дена со ред без ич спиење), јас сум најсвежа, најрасположена, тресам премногу глупости, постојано си наоѓам занимација и нешто да се смеам (дивне нели?:))

Друго не ми текнува сега.
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Па прилично сум нормална...ама коа одам по поплочен под (само со симетрични квадрати) несвесно постојано се обидувам да стапнам само во квадрат, никако да ми дојде стапалото измеѓу 2 квадрати или во еден помалце а во друг повеќе.
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
Јас сум необичен со својата обичност......:kajg:
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
doti4nata напиша:
e pa ne e tolku cudno toa we...jas so se pijam jogurt :)
i kaj mene e poznato deka sum filmadzika pa taka koga sum sama tolku mozam da se nafuram deka nekoj sto mi znaci umrel sto duri i pocnuvam da placam :)
moite drugarki se gadat koga go pijam jogurtot so pica.:icon_lol:
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Обожавам еден кинески специјалитет-свинско во сладок сос со пипечиња кромид и ананас, исто така преку лето уживам да јадам лут пиџур со блага диња и сирење, супер добро ми оди и лут пиџур со еклер или со боза. Некои посебни телесни карактеристики кај себе не сум забележал до сега, можеби тие што ме знаат забележале.
 
Член од
23 декември 2005
Мислења
32
Поени од реакции
0
Goddess of Chaos напиша:
Па прилично сум нормална...ама коа одам по поплочен под (само со симетрични квадрати) несвесно постојано се обидувам да стапнам само во квадрат, никако да ми дојде стапалото измеѓу 2 квадрати или во еден помалце а во друг повеќе.
незнаеш какво створење си кога оди чоек со тебе по улица....ги погодува квадратите,трча пред колите а по полицајските мава и вика фак д полис,застанува на 2 чекора за да се изнакези,се заканува дека ако не преминете од другата страна ќе се дере среде улица (шо им се случува на сите кои нема да поверуваат дека е способна за тоа),и не престанува да зборува како чад муска си го скршил газот.
упм авантура е некој да се шета со тебе :lut::icon_lol:...

Ја не правам ништо необично :kez:.
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Ух.. можам да одам само од десна страна ко ќе сум во друштво, ако имат некој десно од мене, или сум јас лево, губам рамнотежа :) после исто и јас газам на цели плочки, никако на раб, пробвам да ги бројам ама после се губам и почвам во мене само да си редам бројој. друштвово ми викат дека брзо ќе почнам да се дроговам зш ногу сум сакала да филозофирам и сум знаела убо да цртам(учевме дека тие уметниците и филозофите најлесно потпаѓале под пороци). после зато шо сите во моево друштво се погодени зборливи (ам од Охрид, шо сакате..) јас иам карактеристика да седам и да ќутам и да слушам шо зборвет.. и после од ко ќе си напрам концепција во умов шо се дешавало до тоаш, почвам да мелам.. понекоаш ме прифаќет во умов па почвам да трескам глупости ама ретко.. пред да заспијам секогаш прам филмој во глава, исто од кафе ми се спијат, а навечер често се дешават да зборвам во сон.. дури и да станвам, ама тие случки ќе ги кажам во друга прилика :)
 
Член од
9 март 2006
Мислења
18
Поени од реакции
2
Леб и грозје.
Леб и алва.
Пинџур, сирење и диња.
ммммммммм...
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Да додадам..
Кога сум на компјутер глувчето го држам со лева рака, а не сум левичар.:icon_lol: Исто така можам да пишувам и со двете раце. Воопшто не памтам фаци, а памтам имиња. Не знам ниту еден број на памет, дури и мојот си го имам во именик запишано. Ако ми текне уште нешто ќе допишам..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom