Најубавите места за секс во Скопје

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Во парк, во парк
Таму птички пеат иако е мрак. :)
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
12
Поени од реакции
1
Nekoj nemaat kade pa obicno vo kola. E sea, sum slusnala za vodno, i za zlokukjani, ama me interesira ima li i drugi mesta? i kade?
:uvo:
Ima mal milion mesta kade moze da se zavrsi rabota a sekako deka doma e doma ama nema adrenalin.Inace pokraj Vardar(dosta rizicno :pos2: ),devojka ti kratko fustance i ti sednala vo skut a ludje proadjaat,Volkovo ima eden kup mesta,parkot vo G.Baba,parkingot pozadi MTV,a definitivno najinteresno mi bilo na otvoreno,adrenalinot ti ripa do nebo:vozbud:(pisi mi crna moze ke najdeme nekoe novo mesto)
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.518
Поени од реакции
1.744
ако сакате адреналин, дајте и на школската да ве работи под клупа на час додека професорката предава и гледа во вас а вие само климате со глава дека е точно тоа што го зборува.

меѓутоа никогаш не правете го ова доколку не седите во последна клупа во било кој ред и ако не можете да се воздржите да пуштите глас.

испробано и 100% ефикасно за адреналин
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
ако сакате адреналин, дајте и на школската да ве работи под клупа на час додека професорката предава и гледа во вас а вие само климате со глава дека е точно тоа што го зборува.

меѓутоа никогаш не правете го ова доколку не седите во последна клупа во било кој ред и ако не можете да се воздржите да пуштите глас.

испробано и 100% ефикасно за адреналин

само да може да упали пошо кај мене у школо клупите се разретчени
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
najvozbudlivo na kej navecer
a koa e zort, na mzt
 
Член од
2 август 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
На водно, во парк - позади кај езерцињата - шо убо ке си постелаш тренерката, слушаш како трчаат кучиња и некои диви ѕверки и одеднаш ја слушаш девојкати како свршува :pos:, потоа убаво место ама до сега не сум имал сеуште, на железарско езеро, посебно ако е чисто небото и месечината се гледа, ке си напрајш романтична атмосфера, езерото можеби малце смрди на мртви животни ама и во тоа може да се најде убавина, потоааааа, кхм... педер парк, и исто така доста убаво е во школо :) нокно време скоро секое школо што има парк е доста убаво :) оти се знае за што се иде ноќно време во школо или да се фиксаш или да се ебеш.

Иначе мене до сега најубаво ми било на работа, после ебење идеш на интернет отвараш кајгана, додека партнерката се средува :) после тоа во рамстор и тоБ си проаѓаш цела вечер:wink:
За на водно у последно време, малку потешко пошо е гужва, а има и едни деца шо се возат со мотори шо брчат ко луди, и стаиле светла само за да гледаат у колите, ако го прочитаат ова, следува котек:motor:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
С.О.С.

Има и едно после б.п. Макпетрол во Визбегово накај Стенковец...:salut:
 
Член од
22 септември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
32
Pa ima mnogu mesta... Kolku pati sum se vrakjal nakaj doma vo 4 sabajle... Pa kje nachekam nekoja kola na parking losho parkirana [na sred ulica] i odma se znae shto ustvari se deshava vo kolata :) Najchesto takvite mozesh da gi sretnesh pokraj vardar, na vodno, po nekoe selsko patche ... :) Gi ima mnogu... Me mrzi da gi nabrojuvam :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.353
Поени од реакции
7.489
Паркинзите кај МЗТ фабриката после Супер Тинекс накај Маџари. Шлепери и дрвја има колку сакаш, темници миљон.
Еднаш одејќи од работа накај дома поминувам низ еден паркинг а од таму една вришти ко да ја колат. А ја у среде емотивна криза, ми наби бедови ептен.
 

GRUNGE

Cobain со цигарче!
Член од
25 февруари 2008
Мислења
677
Поени од реакции
28
Скопје, по становите. Си идеш кај типката, таа доаѓа кај тебе. Задно седиште во Југото или на предно спуштено. Места? Сум бил во парк, ама има мањачишта и тоа ептен. Еден јаде тупан ама се глеаше дека е ретардо се смееше како зелен. После тоа на водно не сум бил и така :wink::wink:
 

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
се секавам кога бев мал па со другари идевме на некои запуштнени паркинзи и чекавме некој да дојде со женска
после тоа ги снимавме одалеку па на Youtube ili Redtube исто му се фака



според мене најбоље место ти е дома
никој не ти смета и све ти е при рука
 
Член од
21 август 2008
Мислења
101
Поени од реакции
7
pa posle domasna atmosvera,definitivno pokraj vardar kaj viseki most ili na ezero treska pokraj patot megu dzbunovite.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom