Најубавите места за секс во Скопје

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
Nekoj nemaat kade pa obicno vo kola. E sea, sum slusnala za vodno, i za zlokukjani, ama me interesira ima li i drugi mesta? i kade?
:uvo:
...ti malecko ke naebesh , gleam ja:nenene:...ovie raboti se za pod jorgan ne se za na forum...inache za mene najbolje mesto e doma u krevet King-Size...2m-2m...:vozbud:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
На крстот паѓа добар секс. Кој бил знае



###crnata### напиша:
ama me interesira ima li i drugi mesta? i kade?
Некој може и со домашна адреса да одговори на прашањево
:pos: :pos:
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
На водно, во парк - позади кај езерцињата - шо убо ке си постелаш тренерката, слушаш како трчаат кучиња и некои диви ѕверки и одеднаш ја слушаш девојкати како свршува :pos:, потоа убаво место ама до сега не сум имал сеуште, на железарско езеро, посебно ако е чисто небото и месечината се гледа, ке си напрајш романтична атмосфера, езерото можеби малце смрди на мртви животни ама и во тоа може да се најде убавина, потоааааа, кхм... педер парк, и исто така доста убаво е во школо :) нокно време скоро секое школо што има парк е доста убаво :) оти се знае за што се иде ноќно време во школо или да се фиксаш или да се ебеш.

Иначе мене до сега најубаво ми било на работа, после ебење идеш на интернет отвараш кајгана, додека партнерката се средува :) после тоа во рамстор и тоБ си проаѓаш цела вечер:wink:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Дома, дефинитивно. Поопуштено неможе да биде :wink:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Дома да но возбудата од секс надвор е поголема...за најубаво место незнам некое темно а и не е интересно сега ќе ви кажам па после може таму и да се сретнеме и запознаеме...не иде :pos:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Nekoj nemaat kade pa obicno vo kola. E sea, sum slusnala za vodno, i za zlokukjani, ama me interesira ima li i drugi mesta? i kade?
:uvo:
Џабе ке ти кажувам, неможеш да ги најдеш сама! Треба да те носам!Јави се, некад кога сум послободен ке ти ги покажам! :wink:
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Точно е тоа дека како дома нема на друго место поубаво, затоа што си на своја територија, знаеш дека никој нема да ти пречи и сето тоа... Но сепак малди сме, сакаме авантури :) освен тоа кога си во таква состојба баш ти е гајле каде имаш секс (на сред центар во мини-паркче од згради отворени на главна улица и си седиш на клупа) :vozbud:
 
Член од
6 април 2006
Мислења
87
Поени од реакции
0
А бе у задње време неможеш да најдеш место за секс од кретенски пазачи. Ни Водно ни парк, никаде неможеш да се опуштиш, одма ќе ти се залепат на прозор некои дебили. Еднаш у парк после Балканика двајца кретени ме извадија од памет, залепени на хауба пошто прозорите беа замаглени и зиркаат. Ќе ги изгазев матер им ебам ама штом ја запалив колата фатија штикла одма.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom