Најомилено чоколадо?

Која ви е омилена чоколада зошто?


  • Вкупно гласачи
    919

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.295
Поени од реакции
2.185
Најмногу јадев Банџи сега незнам дали има ама би требало да има не сум многу по чоколадата како помал се јадев Банџи :vozbud:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.819
Поени од реакции
1.171
МИЛКАААА поготово ноисет со топен лешник ауу екстра:vozbud:
 

Nu`Bia

Деталка
Член од
10 август 2008
Мислења
59
Поени од реакции
1
Еј абе шо ви е на сите со милкава,какви се не чоколади постоет,мене една другарка од Русија ми донесе еднаш Моцарт и ко го пробав го видов Господ:D,имат и овде илјада денари едно:)
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Сакам чоколади со многу % какао.Едни германски има со 70% и се мн мн мн убави ама ретко ги наоѓам тука,затоа Милка-стандард :)
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
256
Поени од реакции
19
Milkins највише си поштуем многу ми е убава а исто многу ми се свиѓаат и championolade i noissete нема шо милка е закон за чоколади, а шо се однесува до оние чоколади шо кај неможе да се најдат ми се свиѓаат едни германски појма неам како се викаат тато ми донесе од германија и тие многу ги поштуем
 
Член од
17 август 2008
Мислења
32
Поени од реакции
0
милка е закон нема боље ама највеќе сакам милка со цели лешници
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.400
Поени од реакции
2.921
Милка гласав, ама не ми е милка, иако се најбоље... У последно време Најљепше жеље го јадам :)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Милка али тоа со карамел!!!!!!

Такви јадам до смрт (да не речам додека не снемам пари за да си купам уште едно :))
 
Член од
17 август 2008
Мислења
194
Поени од реакции
3
Киндер чоколада најубава е без сомнение.
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
961
Поени од реакции
41
Милка Нуазет, Милка млечна обична, Милка со јогурт... Сите варијанти на Милка... :)
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
милка дефинитивно а во последно време и синтагма не е баш лоша
 

Darth Malak

Blue is the Colour
Член од
16 октомври 2007
Мислења
153
Поени од реакции
5
Ја највише си ја сакам крашова дорина, и тоа ледена коцка,а исто ми се свиѓа и онаа со мелени бисквити
 

Kajgana Shop

На врв Bottom