Најомилено чоколадо?

Која ви е омилена чоколада зошто?


  • Вкупно гласачи
    919

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.350
Поени од реакции
1.390
Милка од топен лешник.мммммммммм најдобра е
 

krembil0tina

Обзервер!
Член од
4 февруари 2008
Мислења
152
Поени од реакции
6
Прво мислев дека е Милка, но потоа пробав Моцарт. И така долго време го фурав Моцарт се додека не пробав....


Од ова нешто поубаво не постои:Lindt Lindor Truffles.Оргинално швајцарско чоколадо, едноставно неописливо. Во Македонијава ги нема но во сите странски земји и фришопови ги има. Препорачливо е до сите што ќе се најдат на некој странски аеродром да тркнат до фришопот и да си земат едно вакво чудо. Верувајте ќе се каете што не сте земале повеќе.
 

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
na mene mi e milka zatoa sto e od nasa makedonska krava:pos2::pos2:
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
6.961
Поени од реакции
1.003
Животинско царство.. Краш :)
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
10
imam mnogu poubavi cokoladi od gorenavedenite. tie e za sekoj den inace ima cokoladi sto se 100 evra 100 grama i se preubavi... ama od ovie navedenite najubavi mi se nestle!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom