Најнеобичен и најоригинален подарок што сте го добиле за роденден

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Имам подарено најразноразни работи, не сакам да давам само клише поклони. Еднаш на една другарка у кутија и стаивме листови од дрва, кисело млеко, танга и уште нешто...парфем мислам беше.Баш интересно ни беше!!
 
Член од
23 јануари 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
Nie sme 4 drugarki i za sekoj rodenden prajme po nekoe iznanaduvanje.Taka jas do sega imam dobieno edna cinija slag vo faca:shok:, pa imame odeno na piknik,pa zaja4e ednas stavivme vo paket i celiot paket so baloni od strana ne se gledase so ima....i ne se sekavam uste so..ama sea na vodici bese najjakoto.Edna drugarka imase rodenden i go praese vo eden kafic.Nie se rasprasavme ova ona i i dojdovme na vrata so pleh muzika(tie gjupcite).Mnoooogu bese zakon,momiceto se vozbudi v kraj:) Pa koga sme pocnale oro da igrame nadvor,od site kafici izlegoja i se smeaa:) nikogas nema da zaboram:) epa eve sega na red e mojot rod pa ke vidime so ke e :pipi:
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
40
Поени од реакции
2
dve gusnati mecinja koi sto sedat na srce a megu niv eden joint:)xixi stvarno originalen podarok nikogas nema da go zaboravam
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Не беше за роденден, ама сепак е подарок...
Чадор со реклама на една од скопските фирми за дистрибуција за весници. :pos:
 
Член од
12 септември 2007
Мислења
502
Поени од реакции
4
па и не е којзнае колку необичен ама ептен оригинален и особено за мене драгоцен... палици (фала Гижо)
 
A

Anck-Su-Namun

Гостин
Најнеобичен и најоригинален подарок што сте го добиле за роденден
...дечко ми :top:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
црно, живо, вистинско маче, срцушка моја-Кара, за 20 роденден.
А, од другарки најдраг, можда и не толку оригинален подарок ми е секси сатенски комплет, што го носам за спиење у лето, зошто ме лади:)
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
515
Поени од реакции
22
Изведена на пиано мојата омилена песна :) и + патување у париз можеби не толку необични и најоригинални АМА ДРАГИ ПОДАРОЦИ :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Не сум го добил ама сум го подарил овој подарок на G@rfield (од форумов) Му дадов ливче за спортска уплатено и си доби 500 ден :D
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
* Голем подарок спакуван како џиновска бонбона и кога го отворив - внатре имаше зелка!:) (иначе мене ме викаат Зелка)
* Тоалетна хартија X 24 :)))
* Во пакет заедно - четка за заби, четка за пети, чешел, сапунче, парфемче... Како порака да се избањам некогаш...:))))
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Шпиц ми донесоа за мојот 16ти, запакуван во картон од шпорет, се искинав од смеење, а тоа тие да ми го дале затоа што ме имало за младинска пливачка на годината :( Јас па мислев поради заебанција е весникот:)
Во подарокот, уште еден подарок.
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Добив пред 2 години од другарка чоколадо некоеси 200гр незнам шо "марка " беше. Ама имаше на него залепено ливче...Го чувам тоа ливче уште.
 

aquarius

sweet child
Член од
20 октомври 2007
Мислења
170
Поени од реакции
0
Пред две години добив желка,и си ја крстив Жорж.
И уште си ја чувам и си ја гледам.Кога сум сама,си зборам со неа,знам дека не ме разбира,ама мора да ме слуша.:toe:
 

*MC*

Печурче
Член од
26 февруари 2008
Мислења
344
Поени од реакции
0
Нјанеобичен-една камила дрвена и сеуште не знам за што служи :pos2:
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
некојси недефинирани гаќи ко слон со сурла..ептен одлепени и башка задникот не е покриен со врвка е!има и очиња и ако го клатиш се мрдаат:pos2:
:pos2::pos2::pos2:Еј јас вакви ќе му давав на дечкото мој,ама ко му дојде роденденот немаше поќе:(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom