Најмлад и најстар сексуален партнер?

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Најмлад 2-3 години мислам, а најстар 10-тина ... одприлика тоа ... :pos:
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.694
Поени од реакции
885
Pomlada od mene 12 godini a postara od mene 4 i pol god(odev so nea 1 i pol godina)...i mozam da kazam deka deneska dojde vremevo...porastose pilci pojebose kvacke...t.e. malive deneska(18-19 god...za devojkite velam) se ogin i plamen...se si znaat...hehehe..ne deka taa postarata 4 i pol godini so bese ne znaese ama...:)))
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
divine напиша:
Најмлад 2-3 години мислам, а најстар 10-тина ... одприлика тоа ... :pos:
Чекај, стој... Ова во однос на тебе?
Инаку е педофилија!!!
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
spooky напиша:
divine напиша:
Најмлад 2-3 години мислам, а најстар 10-тина ... одприлика тоа ... :pos:
Чекај, стој... Ова во однос на тебе?
Инаку е педофилија!!!
Јас колку што разбрав мислеше на дечко кој е помал од нејзе 2-3 години, а не детето да има толку :poos: :poos: :poos:
Ти се спие изгледа тебе вака сабајлево :pos:
 
Член од
26 август 2005
Мислења
88
Поени од реакции
2
г

Не би ставал цифри, ама генерално сакам помлади. Од секој аспект се подобри. Ми помина времето кога се одушевував на тетки. Дефинитивно е подобро да си sugar daddy, отколку toy boy :).
 

1000 clen

Илјадитиот член
Член од
23 септември 2005
Мислења
78
Поени од реакции
0
Pomlada 8 god., postara 7 god. Od krajnost u krajnost :pos:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Не им барам лична карта на "мувите во лет" - шо би рекол Спуќи. :wink: :pos:
Во секој случај, дијапазонот е +/-15 години. Знаело и појако да отиде во плус. Мислам дека еднаш негде напишав (мрзам да се повторувам) дека поприродни, поисполнувачки, потрајни се релациите со повозрасен, позрел партнер од мене (ја - Џејн - женско). Бар во мојата прикаска тие епизоди ми останале во добро сеќавање.
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Toreador напиша:
Преферирам постари
И ја, ама шо фајде од то? :pos:
Иначе, ја сум невин бариерата е минимум 17 гига бајти и максимум 32 гига бајти на хард дискот на матичната плоча на жената. лол

Извинете вака компјутерски расположен ја од јутра.

Значи, АДСЛ лимит ми е
од 17 години најмлада
до 32 години најстара

Очекуем у тек на мојата кариера да ги скршам овие рекорди, барем у фрлање на копјето уздуж попреку, а за назад да се враќам, што знам, доволно ми е бројчето 17. :wink:
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
pearl напиша:
Отсекогаш сум викала дека за секоја жена пожелно е барем еднаш во животот да искуси 20год. помлад и 20год. постар :P

И уште стојам зад тоа :wink: :wink:
Е супер , значи јас кај да е треба да си пробам со 1 - годишно детенце :D Е важи ај коа ќе пробам ќе ви кажам како е :msc3:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
АуРоРа напиша:
pearl напиша:
Отсекогаш сум викала дека за секоја жена пожелно е барем еднаш во животот да искуси 20год. помлад и 20год. постар :P

И уште стојам зад тоа :wink: :wink:
Е супер , значи јас кај да е треба да си пробам со 1 - годишно детенце :D Е важи ај коа ќе пробам ќе ви кажам како е :msc3:
Кажи само дека не си озбилна.

Уствари, не не, ич не кажувај. :pos:
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
StormAngel напиша:
АуРоРа напиша:
Е супер , значи јас кај да е треба да си пробам со 1 - годишно детенце :D Е важи ај коа ќе пробам ќе ви кажам како е :msc3:
Кажи само дека не си озбилна.

Уствари, не не, ич не кажувај. :pos:
Па брат она така кажа... Да се проба со 20 год помлад!!! А јас барем си слушам постари и поискусни...Ако вика дека така треба значи така треба ... А што ако јас иам одвај 21? Па така испаѓа, да одам до градинка и да грабнам едно џуџенце, па што? :fly1:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom