Најмлад и најстар сексуален партнер?

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Па со сегашниве години не би зборел за најмлада затоа што и нема некои опции,а најстара па може до 32-33 год.А за неколку год па не би пробал со повеќе од 15 год постара жена.А помлада може до кај 20 год разлика.
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
најстара 4 години поголема од мене, а најмала 1 година помала, ама сепак би ги избрал постарите, знаат што да понудат
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Aleee напиша:
најстара 4 години поголема од мене, а најмала 1 година помала, ама сепак би ги избрал постарите, знаат што да понудат
Ова нема врска само ако е во смислата што повеќето би ја помислиле :smir: . Постарите се посакувани дека знаат како да се понашаат во секоја смисла спрема партнерот без разлика дали лажат или не а тоа дека знаат што да понудат знаат али не многу повеќе од оние кои се помали од нив (зборувам за возраст 17-2..)
 
Д

Демијан

Гостин
А ОВОЈ ФРАЕРОВ ТУКА ШТО ВИКА ДЕКА ИМАЛ 18 ГОД ПОСТАРА ОД НЕГО СИГУРНО Е К**ВА ШТО ЈА ПРАШАЛ КОЛКУ ГОДИНИ ИМА:toe:
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
најмала до сеа месец и 2 недели а најстара 10 години (мислела дека сум постаро од нејзе бе :nesum: :kesa: ) до толку ли бе личам на возрасен-стар? Али девојкава прекрасно :pusk: Свака час! искуството си го прави своето!
 
Член од
20 ноември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
64
Hmmmm најмала 7години помала, најстара 4 годони постара :)
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
најмладиот беше 1 год постар од мене, а најстариот нема да кажам оти многу е:kesa:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Најмлада - 1 година помала
Најстара - 3 години постара
Таман е мислам. Ни многу ни малку:)
 

Фан на Интер

Rasturac na ZABAVI
Член од
26 јануари 2010
Мислења
612
Поени од реакции
22
Мора без лимит од 7 до 77 што би се рекло или да недојдеш у сукоб со законот од 18 до 77 ја искрено сум негде на половината на нагорната граница, старо си е старо кој сака нека каже . Боље старо да те учи него младо да те мучи:vozbud::vozbud:
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
најмладиот беше 1 год постар од мене, а најстариот нема да кажам оти многу е:kesa:
грешка. најмладиот бил 9 години постар од мене, а за најстариот не кажувам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom