Најмлад и најстар сексуален партнер?

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
АуРоРа напиша:
StormAngel напиша:
АуРоРа напиша:
Е супер , значи јас кај да е треба да си пробам со 1 - годишно детенце :D Е важи ај коа ќе пробам ќе ви кажам како е :msc3:
Кажи само дека не си озбилна.

Уствари, не не, ич не кажувај. :pos:
Па брат она така кажа... Да се проба со 20 год помлад!!! А јас барем си слушам постари и поискусни...Ако вика дека така треба значи така треба ... А што ако јас иам одвај 21? Па така испаѓа, да одам до градинка и да грабнам едно џуџенце, па што? :fly1:

АуРоРа уште еднаш ќе те прашаме т.е. ќе го цитирам Сторми

Кажи само дека не си озбилна.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
АуРоРа напиша:
pearl напиша:
Отсекогаш сум викала дека за секоја жена пожелно е барем еднаш во животот да искуси 20год. помлад и 20год. постар :P

И уште стојам зад тоа :wink: :wink:
Е супер , значи јас кај да е треба да си пробам со 1 - годишно детенце :D Е важи ај коа ќе пробам ќе ви кажам како е :msc3:
girl, like....ew :P :P

А иначе сторми, то ти е. Е шо да ми дое некоја мала прчла шо уште смрди на млеко да ме нервира? А вака некоја постарка, со стил, моќна жена, што не се плаши да доминира и да биде доминирана, што може да прима цеееел.....ај да не влагам у филм ќе ми се "онади" :mrgreen:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Аурора,
А случајно да не се мислело дека кога ќе имаш 20 да пробаш со 40 а кога ќе имаш 40 да пробаш со 20?

Бреј мамата, ако чита некој, ќе мисли Кајгана е некаков си Педофилистички Камп! :pos:

П.С- Ти реков да не кажуваш. хехе

Не земај здраво за готово, плаќаш повеќе така. :pos:
 

Adr1anA

NAUGHTY GIRL
Член од
12 септември 2005
Мислења
198
Поени од реакции
4
со помлади никогаш не сум била, со постар да 12г постар јас имам 22г не е опасно значи 8)

сакам со некој што ЗНАЕ што прави :fly1:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
пред 5 години сакав 5 години постари девојки, сега барам 5 години помлади
младо си е младо, онака да "крцка" уште..:))
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
17 Најмлад мааа не грешка грешка 18 таман. а најстар па негде 26-27 може :) да видиме колку искуство е акумулирано во таа особа
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Година до две помлад може да е, а постар пет-шест години :)
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
so ogled na toa sto nemam mnogu da kazam (dve god postar i tolku)ke kazam deka sakam so nekoj od 30tina godini... znaci otprilika toa okolu 12 godini bi doslo... eve neka tera do 35...
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
A bre nekoj 'maler' me ima fateno izminative 3-4 godini sve na postari naiduvam! Najmnogu beshe 9 godini razlika! Me naogaat pomal pa me lazat. LoL!:smir:
A mene za lazenje ne me biva da 'zavrtam' neshto po mlado! hehe
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
najmlad na moja vozrast a najstar neznam stvarno nemam razmisluvano za ova, mozda oloku 25-26 najstar.
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Со постара од мене не сум имал односи. Ама ако би требало да имам лимитот би бил до 10тина години - ако е младолика!

А најмлада била... кхм... година и 9 месеци. Лимитот за помало од мене би било 5 години т.е. 14/15 - ако е младолика! (и надарена) :pos2:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.342
најстара, 9-10 год. постара од мене, на мои 21.
Со помлади од мене не сум се сексал.
Ми текна на Дипломец филмот, со Дастин Хофман
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
"Дипломец" е музата на Милф Хантер, Мај френдс хот мам и останатите од жанрот :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom