Најмлад и најстар сексуален партнер?

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Најмлад и најстар сексуален партнер со разлика во години во времето кога сте се збрцнале? :)
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Најмлад -постар од мене барем година,две
Најстар - 10 години :pos: :pos:

Забораив да кажам- со толку разлика би била а сум со постар од мене 4 години :pos:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Помал од мене една година, а постар пет години :D
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Ednash da videv vava tema otvorena od zena, i prvite tri odgovori da bea od mazi - na raat cinam ke idev da se iscistam od grevovi. :roll:
Misticen re... neli treba prv da se izjasnish sam pa da barash od drugite mislenje?

OBDN slusa -- :)
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
pearl напиша:
Отсекогаш сум викала дека за секоја жена пожелно е барем еднаш во животот да искуси 20год. помлад и 20год. постар :P

И уште стојам зад тоа :wink: :wink:
Me загрцна... Немој такви муабети Бисеро... 20 години постар? Ако од нешто многу се грозам... од тоа ептен!!!!
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Мистичен напиша:
POmlad/a ili postar/a? :poos: sorry

Dolphin напиша:
pearl напиша:
Отсекогаш сум викала дека за секоја жена пожелно е барем еднаш во животот да искуси 20год. помлад и 20год. постар :P

И уште стојам зад тоа :wink: :wink:
Me загрцна... Немој такви муабети Бисеро... 20 години постар? Ако од нешто многу се грозам... од тоа ептен!!!!
Zoshto be pa i ti ?

Zena na 20 godini, neiskusna, nesigurna -- maz na 40 u svoj prime time, iskustvo na nivo.
:)
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
pearl напиша:
Dolphin напиша:
pearl напиша:
Отсекогаш сум викала дека за секоја жена пожелно е барем еднаш во животот да искуси 20год. помлад и 20год. постар :P

И уште стојам зад тоа :wink: :wink:
Me загрцна... Немој такви муабети Бисеро... 20 години постар? Ако од нешто многу се грозам... од тоа ептен!!!!
Чек малце Делфинче, да те прашам јас нешто.

Сакаш да кажеш дека на твои 20 еректични години, ако си можел, би и' простил на таа тетката од на Garfield аватарот?
Ама искрен одговор овој пат.

П.С. Гарфиелд, бај д веј, многу добар избор :wink:
Не ме разбра излеа... Грозно ми е постар со помлада, не обратно!!!
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.361
Поени од реакции
513
Отсекогаш сум преферирал помлади,а за постари ја не знам , ја цело време у подрум сум биљ :lud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom