Најлоши македонски песни

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241

После првото слушање најверојатно некој може и да замине на клинички... :unsure:
 

TheQueen

Поларна мечка од цвет на цвет
Член од
26 ноември 2013
Мислења
584
Поени од реакции
791
Сите од Рубинчо Благадуша (кој очигледно е опседнат со турски серии, се очекува да „напише“ и некоја за Фатмаѓул:tapp:).
Секогаш кога сакам да ја нервира мајка ми пеам „верувам во твоите очи, верувам, верувај, веќе не ти верувам“ или како и да беше текстот...

Потоа Сања Барби Министерка, Сања (онаа што ја заболело:pos:), Адријана Кеш и компанијата.
Еј, за малку ќе го заборавев Пане Панев.:D

На мода се министри, ем се збодни, ем се бистри...
Лоооша, ти си лоша, лоооша ти си лоша....:facepalm::свиркам:
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.817
Се шо е поврзано со Јован Јованов, ДИ џеј Пан Чо ДНК, Слаткар и менистрим телевизиската шабанерија со која се трујаат деците во Македонија.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
57
Поени од реакции
44
Сите од Слаткар скоро сите ми се со !„“„““%&“’„‘’(“&’“„*%&%&(’“„@#&^@+!(@*#&#!|@* if you know what i mean
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.817
Полесно да тргниме со најдобри и добри македонски песни, шо се вистинска реткост, па тек се шо ќе остани да го класифицираме како најлоши македонски :icon_mrgr:
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.817
Врне врне.............................и можи да не најлоша, па ни лоша, ама сафрите ми ги крева.
 
Член од
27 август 2012
Мислења
1.024
Поени од реакции
2.539
Оваа е неверојатен хит :pos: Боље ќе биде порничи да снима;)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
“Тажна љубов, среќна песна“ од Тамара.

Да се разбереме, песнава е далеку од најлоша. Хитиште е, сите се заразени, ама луѓе мои не можам песнава да ја ислушам до крај. Многу ме нервира. Музиката, текстот, се!! Аууу, не можам.
Секогаш кога ќе ја видам постирана на Фејсбук, си викам, ај овој пат можеби ќе ми влезе во уво, дај да и дадам шанса, ама не бе брате никако, на пола обавезно ја исклучувам.
Многу ми оди на нерви.
Морав некаде да си ја пишам маката.:D
Инаку, “Готово е“ и беше ремек дело, одлична песна, ама оваа, никако не ми влага во уво, ме напнува. Физички станувам нервозна кога и да ја чујам.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.817
^^^ Јас уште ја немам чкрапнато и пуштено, али се имам пресмеено на насловот ко прочитав, појма немам зошто и како. Ептен ми е ху ху глуп! :icon_lol:
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.035
Поени од реакции
12.892
Од секој лош артист наведувам по една песна, ако треба да ги наведувам сите лоши песни ќе треба 100 страни да напишам
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.777
Поени од реакции
7.515
Да ја оживеам темава од мртвите

Текстот на рефренот песниче како за буквар прво одделение. Каде бе со ваква песна на МАКФЕСТ ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom