Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 април 2013
Мислења
262
Поени од реакции
700
Ako ne se Sverceri navivacka grupa radi edno ubistvo togas ne se navivaci ni najgolemite grupi vo svetot, koi vo nivnata istorija imat povise od edno ubistvo
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.016
Поени од реакции
17.952
Edno ko edno, sega za sega.
A ti citaj ja kako tebe ti odgovara
Поздрави го Јетон и кажи му нека издржи,германските затвори со полни со црнци,слободно нека продолжи да си ја тера вајт прајт пропагандата,ќе му биде добро и него и на тие шо ќе го ебат.
 
Член од
2 септември 2019
Мислења
207
Поени од реакции
1.382
Прослава 30 години Фаланга Штип
Брегалница - Саса 23.11.2019
77284865_1377025902462424_604678043193049088_n.jpg
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
878
Поени од реакции
2.422
Забрана

Одбиено барањето од фк Пелистер за гостински навивачи, немале место за гости
Одбиено од свр ради последното ваше гостување каде наши членој беа повикани на разговор и беа пишани над 10 парични казни од по 550е.
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
144
Поени од реакции
259
Поздрави го Јетон и кажи му нека издржи,германските затвори со полни со црнци,слободно нека продолжи да си ја тера вајт прајт пропагандата,ќе му биде добро и него и на тие шо ќе го ебат.
Ne mozes ti da gi meris tasacite so nego , ni da go spomnas.On so svojata ekipa vi ja unisti mladinata vase , dodeka ti se zamaras so gluposti u forum glumis patriot ,a za ubieniot sazdo nisto ne napraivte samo pravda barate sedejki doma.Razlikata megu nas i vas e golema ,ste bile i ke ostanete sekogas najgolemite gomnojadci i ja znaete vistinata no znam deka ve boli da go priznavate
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.016
Поени од реакции
17.952
Ne mozes ti da gi meris tasacite so nego , ni da go spomnas.On so svojata ekipa vi ja unisti mladinata vase , dodeka ti se zamaras so gluposti u forum glumis patriot ,a za ubieniot sazdo nisto ne napraivte samo pravda barate sedejki doma.Razlikata megu nas i vas e golema ,ste bile i ke ostanete sekogas najgolemite gomnojadci i ja znaete vistinata no znam deka ve boli da go priznavate
Абе дебилу он со својата екипа зави една цела фамилија во црно,го убивте поради глупости и наместо после тоа барем да останете неутрални земавте го ишкртавте пола Скопје со тој гаден графит.
Што треба да направат Комити?
Да убијат ваше дете ли?
Па тоа е најлесно да се направи но што ќе биде понатаму,вие нема да застанете и автоматски ќе не чини тоа уште еден млад живот.И до кога така,ќе правиме крвна одмазда како да сме во 17 век.
Правдата сама ќе дојде,ниеден од убијците на Саздо нема да има нормален живот,тоа ќе биде нивната казна.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom