Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Од кај па тоа сега? Освен спремање вањда 30 години на 27 со Академија Пандев, не гледам нешто слично.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
22.11.2019
Naroden teatar
Objavuvanje na dokumentarniot film "30 godini gordost"
Прегледај го приврзокот 223061

Бобобобобо што семки и сончоглед се имаат изгрицкано тука.

Се кладам и дека бесплатно ова се. Ништо чудно и Град Скопје и Општина Чаир да финансирале сокчиња за после семките.
 
Член од
2 март 2017
Мислења
452
Поени од реакции
1.538
Со Слога прво, мислам дека е појако дерби :)
Па добро, јас не реков дека против Шкендија е поголемо дерби или дека против Слога нема да се спремаме. Само напоменав кога се прославите и дека ќе биде спектакл.
Да не знаеш дали има шанси да се промени сегашниот термин и да се стави вечерен термин за на рефлектори?
Ќе се смени, сигурно.
Многу опуштени по социјалните мрежи $,најавуваат гостување на градски.

Човек да не знае за кое дерби да дојде сега дали за последното коло со Искра или за ова сега :D
Може ќе гостуваат, ама на сон. Нека си прават они филмови колку сакаат, општо познати се по тоа.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.969
Поени од реакции
17.793
@RichardRichardson колку ти е сигурна информацијата?
Зошто сакав да дојдам до Скопје да ја гледам ама ако е вечерен термин ќе немам бус за назад.
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
Епа гледај си цитирал мислење шо е старо 11 години.
KAKO 11 G KOGA JAS SUM CLEN OD 7-MI MESECOV ,PA SI PRIZNAVAM DEKA TESKO SE SNAOGAM AMA VIE BAR ZNAETE KOJ GRAD KOI NAVIVACKI GRUPI GI IMA ZOSTO ZA SMESKOVCI ?
Автоматски споено мислење:

Епа гледај си цитирал мислење шо е старо 11 години.
KAKO 11 G KOGA JAS SUM CLEN OD 7-MI MESECOV ,PA SI PRIZNAVAM DEKA TESKO SE SNAOGAM AMA VIE BAR ZNAETE KOJ GRAD KOI NAVIVACKI GRUPI GI IMA ZOSTO ZA SMESKOVCI ?
 

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.496
Поени од реакции
9.988
Бобобобобо што семки и сончоглед се имаат изгрицкано тука.

Се кладам и дека бесплатно ова се. Ништо чудно и Град Скопје и Општина Чаир да финансирале сокчиња за после семките.
Поубава лапачка им сервираа, кај се храни таа сила за урлање во театар само со семки и сончоглед. :)
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Член од
8 ноември 2017
Мислења
144
Поени од реакции
259
hahahahaahhaha leleee kolku ljubomorni ste u picku mater , zboruvajte nesto okolu proslavata ako ne begaj od tuka si go zgresil temava najdete nekoj forum za hrana naucete nekoj recept samo za u kujna ste ne ste za ulici
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
hahahahaahhaha leleee kolku ljubomorni ste u picku mater , zboruvajte nesto okolu proslavata ako ne begaj od tuka si go zgresil temava najdete nekoj forum za hrana naucete nekoj recept samo za u kujna ste ne ste za ulici
1. Немаш ти право да кажеш кој што ќе пишува.
2. Темата е за навивачки групи, а не за вашата прослава.
3. Пошто темата е за навивачки групи, нема потреба шверцери да реплицираат тука, тргајки од фактот дека не сте навивачка, туку криминално-терористичка група.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.151
Поени од реакции
35.237
hahahahaahhaha leleee kolku ljubomorni ste u picku mater , zboruvajte nesto okolu proslavata ako ne begaj od tuka si go zgresil temava najdete nekoj forum za hrana naucete nekoj recept samo za u kujna ste ne ste za ulici
И на убијци не им е местото на улица. А такви сте цела група.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom